Zakupersi to projekt zrodzony z pasji do oszczędności. Jak mawiał klasyk – „oszczędność to wielki dochód”. I takim przesłaniem kierujemy się, przekazując Wam najlepsze informacje o gratisach, próbkach i innych freebies, które możecie zdobyć za darmo.

darmowe próbki i gratisy

Jesteśmy dla tych, co lubią testować, zgłębiać i poznawać nowe. Dzielimy się swoją pasją. Piszemy o tym, co można znaleźć za darmo w Internecie. O gratisach, gadżetach, darmowych próbkach, samplach, katalogach i innych darmowych rzeczach! Piszemy o wyjątkowych promocjach. Piszemy o byciu oszczędnym. Piszemy obiektywnie i szczerze.

Jeśli znajdujesz wyjątkowe rzeczy lub wiesz, gdzie można je zdobyć za darmo. Poinformuj nas o tym!

„Najbogatszym ze wszystkich ludzi jest człowiek oszczędny. Najbiedniejszym jest skąpiec.”

…lub coś w tym rodzaju.

Publikacje w mediach o blogu Zakupersi:

Metro Cafe, 17 luty 2016 [link]

Jarosław Kończak, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Lipiec 2016 – Artykuł pt. „Komunikacja sponsoringowa oraz ambush marketing podczas Euro 2016” [link]

Fakty Kaliskie, 24 maj 2017 – Artykuł pt. „Bierzesz pożyczkę? Sprawdź, jakich informacji szukać na stronie pożyczkodawcy”

Kobieta Mag, 25 luty 2018 [link]

Opakowania.biz, 19 wrzesień 2018 [link]

6 Kroków, 3 czerwiec 2019 [link]

Kobieta Mag, 25 październik 2020 [link]

Portal Spożywczy, 27 czerwiec 2023 [link]

 

Wszystkie znaki towarowe, nazwy i fotografie nie będące własnością Zakupersi, występujące na stronach Zakupersi.com należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.