Promocje

Darmowy internet dla klientów T-mobile

darmowe gadżety od t-mobile

DYSKUSJA

T-mobile to kolejna firma telekomunikacyjna po Play Mobile, która zdecydowała się na darmowy pakiet internetu w roamingu UE.

Ciekawa obserwacja – operatorzy komórkowi zaczęli się prześcigać w oferowaniu różnego rodzaju darmowych pakietów. Wyścig rozpoczął Play, a teraz do biegu przystąpiła sieć T-Mobile. Tym razem promocja dotyczy majówki, w których wielu z nas wyjeżdża korzystając z okazji długiego weekendu.

T-Mobile oferuje wszystkim swoim klientom darmowy pakiet Internetu. Promocja dotyczy klientów abonamentowych T-Mobile (T), użytkowników T-Mobile na kartę (GO!, Frii), a także posiadaczy oferty mix (Frii Mix). A z samej promocji można z niej skorzystać jeden raz.

Zobacz także: przetestuj za darmo Internet mobilny od T-mobile. Zamów darmową kartę e-SIM.

Pakiet danych musi zostać wykorzystany przez 30 dni. W innym przypadku przepada bezpowrotnie. Pakiet możne wykorzystać w strefie roamingowej 1A, czyli w Unii Europejskiej, Albanii, Czarnogórze i Macedonii. Prezent będzie dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” do 5 maja 2024. Pakiet ma 3GB (w poprzednich edycjach T-mobile dawał większy limit transferu – 5GB).

Promocję z darmowym internetem w Roamingu można uruchomić do 5 maja 2024 r., a sam pakiet danych ważny jest przez 30 dni. Aby z niej skorzystać należy ją uruchomić w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile. Aby aktywować bezpłatny pakiet internetu należy skorzystać z aplikacji na smartfon T-mobile i aktywować odpowiednią usługę za 0 złotych. Po dotknięciu opcji „Kupuję i płacę” w ciągu 72 godzin bezpłatny pakiet zostanie aktywowany na koncie.

O T-mobile

T-mobile to międzynarodowy koncern telekomunikacyjny, który działa w Europie i USA. Właścicielem T-Mobile jest Telekom Deutschland. W Polsce firma działa na podwalinach sieci komórkowej Era GSM, którą przejęła w 2011 roku.

Informacje o promocji nadesłał Piotr Olech. Dziękujemy.

Internet w Tmobile za free info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
1
Kocham
2
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

9 Komentarze

 1. Podoba mi się takie podejście, można przetestować i zdecydować się świadomie a nie przysłowiowego kota w worku. Ja teraz korzystam na jednym urządzeniu ze startera i testuje ich internet i jest on zdecydowanie szybszy niż ten który mam wiec raczej się przerzucę na niego.

  1. Polecam, u mnie sprawdza się super. Dla mnie T-Mobile to jedyna opcja na stabilnego neta, bo reszta operatorów w mojej okolicy to dramat.

 2. Właśnie dostałam sms-a z potwierdzeniem dodatkowego pakietu internetu. Dziękuje za pomocne informacje. To kolejna oferta z której skorzystałam dzięki tej stronie. Pozdrawiam.

  1. @Mirabella cieszę się :)

 3. Peomocja jest tylko dla numerow na KARTE! nie oszukuj… Juz dostalem sms powrotny ze promocja jest nie dostępna dla mojego numeru. Znowu wylanie kubła z pomyjami dla tych co placa wiecej a dostaja mniej…

  1. @Krzysztof.To wyślij bezpłatny SMS o treści „TAK” na numer 80163. Będzie 10Gb

 4. Internet

 5. […] czasu informowaliśmy Was o możliwości otrzymania aż 1TB darmowego transferu od T-mobile. Jeśli zatem wykorzystaliście już tamten transfer, jest szansa na skorzystanie z […]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje