Promocje

Darmowy internet dla klientów T-mobile

darmowe gadżety od t-mobile

T-mobile to kolejna firma telekomunikacyjna po Play Mobile, która zdecydowała się na darmowy pakiet internetu w roamingu w ramach akacji #dobrzezejestes.

Ciekawa obserwacja – operatorzy komórkowi zaczęli się prześcigać w oferowaniu różnego rodzaju darmowych pakietów. Wyścig rozpoczął Play, a teraz do biegu przystąpiła sieć T-Mobile. Tym razem promocja dotyczy okresu związanego z epidemią wszechogarniającej zarazy.

T-Mobile ponownie oferuje wszystkim swoim klientom (w końcu wszystkim, gdyż poprzednio promocja dotyczyła klientów posiadających telefon na abonament) darmowy pakiet Internetu. Promocja dotyczy klientów abonamentowych T-Mobile (T), użytkowników T-Mobile na kartę (GO!, Frii), a także posiadaczy oferty mix (Frii Mix). A z samej promocji można z niej skorzystać jeden raz.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Pakiet danych musi zostać wykorzystany przez 30 dni (dla klientów Abonamentowych: w bieżącym cyklu rozliczeniowym). W innym przypadku przepada bezpowrotnie. Pakiet możne wykorzystać w strefie roamingowej 1A, czyli w Unii Europejskiej, Albanii, Czarnogórze i Macedonii. Prezent będzie dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” do 31 grudnia 2023. Pakiet ma 5GB.

Promocję z darmowym internetem w Roamingu można uruchomić do 31 grudnia 2023 r., a sam pakiet danych jest przez 30 dni. Aby z niej skorzystać należy ją uruchomić w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile. Aby aktywować bezpłatny pakiet internetu należy skorzystać z aplikacji na smartfon T-mobile i aktywować odpowiednią usługę za 0 złotych. Po dotknięciu opcji „Kupuję i płacę” w ciągu 72 godzin bezpłatny pakiet zostanie aktywowany na koncie.

O T-mobile

T-mobile to międzynarodowy koncern telekomunikacyjny, który działa w Europie i USA. Właścicielem T-Mobile jest Telekom Deutschland. W Polsce firma działa na podwalinach sieci komórkowej Era GSM, którą przejęła w 2011 roku.

Informacje o promocji nadesłał Piotr Olech. Dziękujemy.

Promocja kończy się w sobota 30 grudnia, 2023 .

Internet w Tmobile za free info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

8 Komentarze

  1. Podoba mi się takie podejście, można przetestować i zdecydować się świadomie a nie przysłowiowego kota w worku. Ja teraz korzystam na jednym urządzeniu ze startera i testuje ich internet i jest on zdecydowanie szybszy niż ten który mam wiec raczej się przerzucę na niego.

    1. Polecam, u mnie sprawdza się super. Dla mnie T-Mobile to jedyna opcja na stabilnego neta, bo reszta operatorów w mojej okolicy to dramat.

  2. Właśnie dostałam sms-a z potwierdzeniem dodatkowego pakietu internetu. Dziękuje za pomocne informacje. To kolejna oferta z której skorzystałam dzięki tej stronie. Pozdrawiam.

    1. @Mirabella cieszę się :)

  3. Peomocja jest tylko dla numerow na KARTE! nie oszukuj… Juz dostalem sms powrotny ze promocja jest nie dostępna dla mojego numeru. Znowu wylanie kubła z pomyjami dla tych co placa wiecej a dostaja mniej…

    1. @Krzysztof.To wyślij bezpłatny SMS o treści „TAK” na numer 80163. Będzie 10Gb

  4. Internet

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje