Promocje

10 PLN do kina za udział w pilotażu Autoryzacji Mobilnej

bonus od mbank

e co? Tak wyglądała moja reakcja, gdy zajrzałem do sekcji mOkazje. Znalazłem tam informacje o tym, że mBank rozpoczął pilotaż nowej funkcji tzw. Autoryzacji Mobilnej.

Autoryzacja Mobilna to nowa usługa mBanku, której jeszcze nie do końca rozumiem. Ale, że lubię nowości – z przyjemnością skorzystałem z okazji. Szczególnie, że jeszcze mi za to zapłacą.

Według opisu, który znalazłem na stronie mBanku, mobilna autoryzacja to innowacyjny sposób potwierdzania operacji w serwisie transakcyjnym. Dzięki Mobilnej autoryzacji nie będzie tracić się czasu na przepisywanie haseł SMS, by potwierdzić przelew lub inną operację w serwisie transakcyjnym. Teraz wystarczy kliknięcie w aplikacji aby potwierdzić transakcję. Wszystkie niezbędne dane operacji zostają przekazywane w powiadomieniu autoryzacyjnym w telefonie, za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

mBank jako zalety tego rozwiązania wymienia m.in. brak oczekiwania na SMSy, brak konieczności przepisywania skomplikowanego hasła, otrzymuje się automatyczne poufne powiadomienie autoryzacyjne push, które aktywuje się jednym kliknięciem w telefonie.

Podobne rozwiązanie już funkcjonuje w usłudze Blik. Przy płatności Blikiem należy potwierdzić transakcję w aplikacji mobilnej.

Prawdopodobnie samo powstanie usługi należy wiązać z tym, że mBank chce ograniczyć koszty przesyłania SMS z hasłami autoryzacyjnymi. Czasami ta usługa potrafiła spłatać figla i na SMS’a należało nieco dłużej poczekać.

Jeśli chcecie przystąpić do pilotażowego programu autoryzacji mobilnej i mieć możliwość otrzymania cash backu za zakup biletu do kina w wysokości 10 PLN to należy przejść na stronę internetową mBanku i złożyć odpowiedni wniosek. Zwrot za zakup biletów obowiązuje w kinach Helios, Multikino i Cinemacity. Po wykonaniu pierwszej transakcji potwierdzonej autoryzacją mobilną, zwrot zostanie aktywowany w ciągu 7 dni. Wówczas będzie można iść „prawie za darmo” do kina.

Pilotaż trwa do 24 marca 2017 roku. Zapisywać się do okazji można do 23 lutego 2017 r. Wniosek zostanie aktywowany w ciągu 24 godzin.

10 PLN na kino od mBank info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje