Promocje

10 PLN do pralniomatów Hi Shine

kupon rabatowy do pralniomatu hi shine

DYSKUSJA

Trwa akcja promocyjna z pralniomatami 24/7 Hi’Shine, w której można odebrać kupon o wartości 10 PLN.

Były bankomaty. Były paczkomaty. Były mlekomaty. Teraz pora na pralniomaty. To dość nowoczesna i jeszcze świeża usługa. Dostępna jest przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Adresowana jest do tych, którzy mają mało czasu. Sam projekt realizowany jest przy współpracy grupy kapitałowej Integer, Aqmet, pralni chemicznej 5aSec i firmie InPost. Już we wrześniu na polskim rynku funkcjonować ma 50 Pralniomatów Hi’Shine zlokalizowanych przede wszystkim w pobliżu: centrów biurowych i handlowych, supermarketów, a także na osiedlach mieszkaniowych i stacjach benzynowych. Według założeń, w krótkim okresie sieć urządzeń ma rozszerzyć się o kolejne 100 maszyn.

Dzięki pralniomatom Hi’Shine można zrobić pranie w drodze do pracy czy domu. Cała procedury nadania prania w pralniomacie trwa zaledwie kilka sekund (Hi’Shine deklaruje, że jest to dokładnie 7 sekund). Nadane w ten sposób pranie można odebrać już następnego dnia. Na czas realizacji usługi nie ma wpływu pora roku, ilość i rodzaj ubrań oddanych do prania.

Pralniomaty znajdują się obecnie w Warszawie i Krakowie. Zlokalizowane są przy największych centrach biurowych, na osiedlach mieszkaniowych, w pobliżu supermarketów, centrów handlowych oraz na stacjach benzynowych. Mam jednak nadzieję, że siatka ta powiększy się także o nieco mniejsze miejscowości. Szczególnie, że cennik usług jest dość atrakcyjny. Za wypranie przykładowo koszuli zapłacimy 5,9 PLN, sukni krótkiej 19,90 PLN, a płaszcza zimowego 33,90 PLN.

Kupon 10 PLN do pralniomatu Hi’Shine

Aby odebrać kupon o wartości 10 PLN wystarczy przejść na stronę Hi’Shine, kliknąć w odpowiedni baner promocyjny i wypełnić formularz. W formularzu należy podać wyłącznie swój adres e-mail.

Kupon zostanie przesłany drogą elektroniczną. Można go wykorzystać na usługi prania i prasowania.

Odbierz 10 PLN do pralniomatu Hi'Shine info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje