PromocjeZa darmo

10 PLN doładowania Mobilet od Play Mobile

darmowe doładowanie konta w mobilet - kupony

DYSKUSJA

Play Mobile i Mobilet wystartowały z promocją, w której można otrzymać 10 PLN do wykorzystania na parkowanie lub bilet na przejazd komunikacją miejską. Jak skorzystać z promocji? O tym w dalszej części wpisu.

Mobilet od wielu lat współpracuje z największymi miastami pod względem zapewnienia obsługi płatności za parkowanie i przejazdy komunikacją miejską. Usługa cały czas się rozwija, a ostatnio uruchomiono możliwość płacenia komórką dla klientów sieci komórkowej Play Mobile.

Jeśli korzystasz z usług Play Mobile lub Red Bull Mobile to masz szansę odebrać 10 PLN na pierwszy bilet komunikacji miejskiej lub bilet parkingowy w dowolnym mieście, gdzie strefę parkingową wspiera Mobilet.

Aby skorzystać z promocji i odebrać 10 PLN za darmo od Mobilet i Play należy:

1. Aktywować w Play Mobile lub Red Bull Mobile metodę płatności „Płać komórką”.
2. Zakupić bilet parkingowy lub bilet komunikacji miejskiej.
3. Zaakceptować cenę i płatność „płacę komórką”.

Po zakupie zniżka promocyjna za pierwszy bilet zostanie automatycznie naliczona na rachunku od Play Mobile i potwierdzona SMS.

W przypadku gdy bilet jest tańszy niż 10 PLN – na rachunku pojawi się kwota 1 grosz. W przypadku biletów droższych – na rachunku pojawi się kwota powyżej 10 PLN.

Uwaga: z promocji można skorzystać tylko raz.

Promocja trwa do 30 listopada 2020 r.

O Play Mobile

Play GSM jest czwartą, cyfrową siecią telefonii komórkowej działającą na terenie Polski. Wykorzystuje pasmo: EGSM 900, GSM 1800, UMTS 900, UMTS 2100 oraz LTE1800. Obecnie liczba przydzielonych numerów dla sieci Play wynosi 14,1 miliona. Sieć PLAY działa komercyjnie od 16 marca 2007. Żwawym krokiem weszła na rynek operatorów GSM i już po 7 tygodniach działalności sieci, z usług PLAY korzystało 100 tysięcy klientów. Play chwali się, że posiada najbardziej konkurencyjną ofertę na rynku usług abonamentowych oraz na kartę.

O Mobilet

Mobilet to usługa zakupu biletów komunikacji miejskiej i parkowania, która działa w Polsce od 2007 r. Co ważne usługa umożliwia zapłatę za faktyczny czas postoju w strefach parkowania za pomocą telefonu komórkowego. . Usługa moBiLET jest dostępna jest we wszystkich regionach Polski, a oferowane rozwiązanie pozwala kupować elektroniczne bilety komunikacji miejskiej, dalekobieżnej oraz płacić za parkowanie w strefach płatnego parkowania i na parkingach prywatnych.

Promocja Mobilet info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje