Promocje

15 PLN rabatu na zamówienie na Pyszne.pl

kupon rabatowy na pyszne.pl - promocja

DYSKUSJA

Pyszne.pl< już przyzwyczaił nas do regularnych promocji. Tym razem promocja adresowana jest zarówno do osób, które jeszcze nie posiadają konta na Pyszne.pl lub już je mają, a chciałyby zamówić coś ze zniżką.

Promocja związana jest z premierą gry „Rise of the Ronin”. Z tej okazji Pyszne wraz z Koku Sushi przekazuje aż 20 000 kuponów ze zniżką -15 PLN. Kupon działa tylko i wyłącznie na zamówienia z restauracji Koku Sushi. Minimalna wartość zamówienia to 50 PLN, ale w przypadku tej restauracji to akurat nie jest problem.

Największy portal do zamawiania dań na wynos chyba wszyscy znają i nie trzeba go nikomu przedstawiać. Ostatnio pisaliśmy o innym sposobie na rabat w Pyszne. Możecie o tym przeczytać tutaj.

Rozbrzmiewa duma kraju kwitnącej wiśni, a wśród malowniczych krajobrazów Japonii rozgrywa się epicka opowieść o odwadze i przeznaczeniu. Przygotuj się na przygodę życia w Rise of the Ronin!

Zamów ulubione KOKU Sushi 15 złotych taniej z kodem RONIN, weź udział w konkursie z PlayStation® i wygraj atrakcyjne nagrody związane z grą Rise of the Ronin!

Jeśli jednak chcecie skorzystać z najnowszej promocji, to Pyszne w aktualnej akcji promocyjnej daje sposobność na zdobycie kuponu rabatowego o wartości 15 PLN.

Jak otrzymać 15 PLN zniżki w Pyszne.pl?

1. Przechodzimy na Pyszne.pl.
2. Wybieramy restaurację Koku Sushi i co chce się zamówić do jedzenia za minimum 50 PLN.
3. W szczegółach zamówienia podajemy kupon „RONIN„.
4. Smacznego!

Dodatkowo można skorzystać z dodatkowych promocji i cash backów za zamówienia w Pyszne.pl np. zwrot 10% za płatność kartą mBank, zwrot z Refunder’a czy zdobycie punktów z programu Payback.

Uwaga: Kod ważny do dnia 17 marca 2024 r. Z wygenerowanego kodu można skorzystać tylko raz. Promocja ważna do wyczerpania puli kodów (20 000 kodów). Minimalna wartość zamówienia to 40 PLN.

15 PLN zniżki od Koku Sushi info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

5 Komentarze

  1. Super promocja polecam goronca pizze. Już z mężem zjadłam taka w miesem i serem. Pewnie spalimy kalorkie w lozku jak zawsze

  2. A czy można zamówić z odbiorem osobistym? Nie widzę takiej opcji w aplikacji

    1. @Laura to może zależeć od restauracji.

  3. Wstawiasz 21 czerwca promocje, która była do 20 czerwca. Dlaczego tak zawsze robisz?

    1. @Hit wstawiam promocję 20 czerwca. :) Ty 21 czerwca przychodzić po fakcie.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje