PromocjeZa darmo

10 PLN na zdrapki i gry losowe od Lotto

darmowy kupon w lotto

DYSKUSJA

Lotto wkroczyło do internetu i teraz można już wysyłać kupony oraz kupować zdrapki także online. Do tego, każdy kto zarejestruje się korzystając z kuponu, otrzyma dodatkowe 10 PLN na grę.

Akcja jest dość szybka i trwa tylko do 31 grudnia 2021 r. Aby z niej skorzystać należy przejść na stronę Lotto, pobrać aplikację i zarejestrować się. Serwis jest przeznaczony dla osób pełnoletnich więc należy okazać dowód osobisty, który później musi zostać zweryfikowany w aplikacji. Warunkiem otrzymania cash backu jest dokonanie wpłaty np. 10 PLN i zagranie w dowolną grę za min. 10 PLN. Maksymalny zwrot za pierwszy zakład to 10 PLN

W ramach serwisu dostępne są takie gry jak Lotto, Keno, Euro Jackpot, Multi Multi i Mini Lotto.

Kod jaki należy podać podczas rejestracji to ekstraklasa.

Jeśli ktoś nie chce przekazywać online swojego dowodu osobistego, istnieje opcja z rejestracją online, ale weryfikacja w lokalnym oddziale LOTTO lub za pomocą udostępnienia tożsamości przez zalogowanie się do wybranego banku. W przypadku wybrania potwierdzenia w kolekturze – okazuje się pracownikowi tylko dowód do potwierdzenia danych i nikt go nie skanuje, kseruje. Pracownik zatwierdza rejestracje i konto otrzymuje pełną funkcjonalność.

Bonus dopisywany jest do konta po krótkim czasie od zakończenia gry. W moim przypadku było to po ok. 2 minutach od zagrania w Keno. I nawet udało się 2 razy wygrać:

lotto kupony wygrana

Kupon na Lotto 10 PLN info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. darmowe lotto!!!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje