PromocjeZa darmo

10 PLN zwrotu za przejazd autostradą A1 od Skycash [promocja cashback]

bilety za darmo od skycash

W okresie ferii zimowych wiele osób z pewnością wybierze się w góry. Jest wówczas duża szansa na skorzystanie z najnowszej promocji Skycash i przejażdżki autostradą A1 10 PLN taniej.

Promocja zorganizowana jest wspólnie ze Skycash, Masterpass oraz AmberOne. Promocja związana jest z uruchomieniem nowej usługi w aplikacji Skycash, dzięki podróżowanie samochodem stało się jeszcze wygodniejsze i szybsze. Pozwala ona na opłacanie przejazdów autostradą.

Aby skorzystać z promocji należy w aplikacji Skycash aktywować usługę Autostrady. Zwrotem w wysokości 10 PLN uprawnione są osoby, które skorzystają z przejazdu w systemie AmberGO na płatnym odcinku AmberOne Autostrady A1.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Uwaga: Dodatkowym warunkiem promocji jest posiadanie aktywnego portfela Masterpass. Do płatności wskazać należy wybraną kartę Mastercard lub Maestro. Jeśli takowej karty nie posiadacie, można zamówić za darmo Mastercard w najnowszej usłudze Twisto. Dodatkowo za rejestrację z odpowiedniego odnośnika otrzymuje się 50 PLN na start, które można wydać w dowolny sposób. Więcej szczegółów tutaj.

Promocja ze zniżką na przejazd autostradą A1 trwa do 10 lutego 2020. Z promocji skorzystać można tylko jeden raz. Zwroty przekazywane są na konto użytkownika w ciągu 14 dni.

Informacja dla osób nieposiadających jeszcze portfela Masterpass. Aktywacja portfela Masterpass jest dość prosta. Wystarczy, że doda się dane swojej karty, którą chcesz wpiąć do aplikacji lub aktywujesz go dla posiadanych już w aplikacji kart. Aby tego dokonać potwierdź swoją tożsamość podając PIN do konta SkyCash i zweryfikuj kartę wpisując kod CVC2/CVV2. Co prawda do portfela Masterpass można dodać zarówno karty MasterCard, jak i Visa. Jednak w promocji uwzględnione będą tylko transakcje dokonane kartami MasterCard.

O aplikacji SkyCash

SkyCash to najpopularniejsza w Polsce aplikacja, która umożliwia za pomocą smartfona opłacenie parkingu w strefach płatnego parkowania w ponad 90% miast w Polsce, zakup biletów komunikacji miejskiej i kolejowej w prawie 40 miastach w Polsce, zakup biletów na połączenia krajowe PKP Intercity, zakup biletów do sieci kin Multikino w całej Polsce, przelewy pieniężne na numer telefonu komórkowego, wypłatę gotówki bez użycia karty w sieci bankomatów Euronet. Ze SkyCash korzysta już ponad 1 000 000 osób. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie i gwarantuje bezpieczeństwo na poziomie bankowości elektronicznej.

Tańszy przejazd A1 info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje