Cash backPromocje

100 PLN zniżki na ubezpieczenie OC / AC w Punkta [kupon rabatowy]

kupon rabatowy punkta 100 zł za zakup polisy - ubezpieczenia samochodu

DYSKUSJA

Wspólnie z Punkta mamy dla Was 100 PLN zniżki na zakup ubezpieczenia OC lub AC przy pomocy wyszukiwarki Punkta w formie zwrotu cash back. Jak skorzystać z kuponu rabatowego? W końcu w Punkta dobierzesz ubezpieczenie trafione w punkt!

W tym wpisie dowiesz się o:

 1. Co to jest i jak porównywarka Punkta?
 2. Jakie rodzaje ubezpieczeń można skalkulować w Punkta?
 3. Jak aktywować kupon 100 zł Punkta?
 4. Kiedy otrzymam bonus od Punkta?

Punkta – jak działa kalkulator ubezpieczenia samochodu?

Punkta to porównywarka ubezpieczycieli znana dawniej jako mFind. Korzystając z Punkta wybierać można spośród oferty aż 25 towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki zaawansowanym algorytmom i rozbudowanej bazie danych, Punkta umożliwia szybkie i łatwe porównanie ofert, co pozwala znaleźć najkorzystniejsze ubezpieczenie dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Porównywarka ubezpieczeń to efektywne narzędzie, które działa jak kalkulator ubezpieczeniowy. W efekcie przekłada się na oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Wybierając ubezpieczenie z takiego kalkulatora można przede wszystkim zoptymalizować cenę ubezpieczenia OC lub AC, uzyskując więcej korzyści przy mniejszych kosztach. Dzięki Punkta, w błyskawicznym tempie otrzymuje się precyzyjne koszty ubezpieczenia dla samochodu czy motocykla lub domu.

Podczas procesu kalkulacji ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub AC algorytm wymaga podania podstawowych informacji o samochodzie oraz kierowcy – następnie w kilka sekund generuje porównanie partnerskich firm ubezpieczeniowych i zaproponuje atrakcyjne OC oraz AC.

ubezpieczenie samochodu polisa w punkta kalkulator

Porównywarka ubezpieczeń Punkta pozwala wygodnie zaznajomić się z zakresem każdej polisy, umożliwiając świadomy wybór. Kupując ubezpieczenie OC z Punktą, masz pewność, że wyselekcjonujesz dla siebie najkorzystniejszą polisę, zapewniającą kompleksową ochronę ubezpieczeniową oraz pełną wypłatę odszkodowania.

Jak to jest możliwe? Darmowa porównywarka OC/AC Punkta automatycznie nawiązuje połączenie z systemami teleinformatycznymi różnych towarzystw ubezpieczeniowych, co skraca cały proces do kilkudziesięciu sekund. Korzystając z Punkta można otrzymać aż do 76 ofert dotyczących polis OC lub Autocasco, w tym od największych graczy na polskim rynku: PZU, Warta, mtu24.pl, UNIQA oraz Link4.

Punkta – rodzaje ubezpieczeń

Chcąc skorzystać z bonusu 100 PLN za zakup polisy w Punkta możesz porównać ceny i zakupić:

 • Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) to obowiązkowe ubezpieczenie w Polsce, gwarantujące wsparcie finansowe w przypadku szkody wyrządzonej mieniu lub zdrowiu innych osób.
 • Autocasco (AC) to ubezpieczenie, które chroni w przypadku szkód spowodowanych własną winą, kradzieży pojazdu lub uszkodzeń wywołanych działaniem sił przyrody.
 • Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) zapewnia dodatkowe środki na leczenie oraz rehabilitację osób poszkodowanych w wyniku wypadku.
 • Pomoc Mechanika na miejscu awarii lub holowanie, znane jako Assistance, stanowi wsparcie w sytuacjach awaryjnych związanych z pojazdem.
 • Dodatkowe ubezpieczenia obejmują ochronę opon, szyb oraz ubezpieczenie prawnicze, które mogą być istotne dla kompleksowej ochrony.

ODBIERZ BONUS 100 PLN zwrotu od Punkta

Korzystając z porównywarki z dedykowanego odnośnika możesz aktywować dodatkowy rabat w wysokości 100 PLN. Należy przejść na dedykowaną stronę Punkta i podać w formularzu kupon rabatowy „Zakupersi„. Po aktywacji kuponu / promocji można przystąpić do kalkulacji podając podstawowe dane o swoim samochodzie i kierowcach.

Punkta do kalkulacji ubezpieczenia samochodu nie wymaga podawania wrażliwych danych.

Skorzystanie z promocji Punkta to świetna alternatywa do Mubi. Jeśli zgodnie z regulaminem Mubi już nie możecie skorzystać ze zwrotu promocyjnego Mubi, warto rozważyć zakup ubezpieczenia w promocji Punkta.

Promocja ze zwrotem 100 PLN cash backu od Punkta dotyczy dotyczy zakupu produktu ubezpieczeniowego w postaci ubezpieczenia komunikacyjnego przez co rozumie się ubezpieczenie pojazdu mechanicznego (z wyłączeniem przyczep, motocykli, motorowerów, skuterów oraz Ubezpieczania na okres krótszy niż rok).

Zobacz także: 150 PLN cash backu dla nowych za zakup ubezpieczenia w Mubi.

Z promocji można skorzystać wcześniej, nawet wtedy, gdy do końca aktualnej polisy ubezpieczeniowej jest kilka miesięcy. Wykonanie kalkulacji z aktywnym kuponem rabatowym zapisuje kalkulacje i rabat na przyszłość. Gdy polisa będzie zbliżać się ku końcowi można wrócić do niej i skorzystać z nadal z promocji. Istnieje oczywiście także możliwość wykupienia polisy z wyprzedzeniem – czas ten jednak zależy od polityki konkretnej firmy ubezpieczeniowej.

100 PLN
Pokaż kod
kupon rabatowy punkta 100 zł za zakup polisy - ubezpieczenia samochodu

100 PLN rabatu Punkta – kupon

Aktywuj kupon Punkta i odbierz 100 PLN zwrotu za zakup ubezpieczenia samochodu OC / AC.
Skorzystaj

Co ciekawe – z promocji można skorzystać wielokrotnie. Jeśli posiadasz 2 samochody, możesz dwukrotnie aktywować kupon rabatowy Punkta przy zakupie każdej z tych polis ubezpieczeniowych.

ubezpieczenie oc ac punkta kupon zakupersi

Obniż wartość swojej polisy OC lub OC/AC o 100 zł!ODBIERZ BONUSJak wykorzystać kod rabatowy Punkta i odebrać 100 PLN zwrotu?

1. Wejdź na stronę https://lp.punkta.pl/ppv/
2. Wpisz kod: Zakupersi (brak podania kuponu nie aktywuje promocji)
3. Uzupełnij dane i wyszukaj najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne
4. Kup polisę i odbierz 100 PLN.

Uwaga: Formularz odbioru 100 PLN od Punkta otrzymasz po opłaceniu polisy i potwierdzeniu jej zawarcia u Ubezpieczyciela.

Promocja i kupon rabatowy Punkta ważne są do 30 października 2024 r.

kupon rabatowy punkta

Odbiór 100 PLN bonusu w Punkta

Zniżka 100 PLN jest zwracana na konto po rozpoczęciu okresu ubezpieczenia.

Punkta ma na to 60 dni od momentu potwierdzenia spełnienia wszystkich warunków promocji. Aby otrzymać zwrot za zakup polisy ubezpieczeniowej w Punkta należy po opłaceniu polisy wypełnić specjalny formularz wypłaty (po potwierdzeniu Punkta automatycznie wysyła powiadomienie e-mail z linkiem do formularza i prośbą o uzupełnienie wszystkich danych).

Na wypełnienie formularza ma się aż 90 dni. To warunek konieczny do odebrania bonusowego zwrotu. W formularzu należy podać swoje dane oraz numer konta bankowego, na który zostanie wypłacony bonus 100 PLN.

Aktywuj bonus Punkta info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
3
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

6 Komentarze

 1. Reklamują promocję Cashback 100zł przy zakupie ubezpieczenia OC, gdzie w ciągu 90 dni zobowiązują się do przesłania formularza wypłaty do przelania zwrotu, a do tego nie dochodzi. Proszę uważać, po komentarzach w internecie oszukują ludzi.

  1. @Łukasz co na to BOK Punkty? U mnie jeszcze nie minęło 90 dni ale czekam.

  2. Początkowo wysłali odpowiedź, że formularz zostanie do Pana wysłany jak tylko Towarzystwo Ubezpieczeniowe rozliczy się z nami z prowizji co będzie dla nas potwierdzeniem dokonania opłaty za polisę, a teraz natomiast, że nie ma przypisanego kodu na zwrot 100zł do polisy. Dział IT weryfikuje tą sprawę, mimo, że OC zostało zakupione z linku Zakupersi, na co otrzymałem potwierdzenie na maila. Ubezpieczenie kupione 7.01 br. Proszę uważać, bo po sprawdzeniu nie jestem jedyny.

  3. @Łukasz jak chcesz to podeślij przez formularz kontaktowy jakieś namiary do siebie to prześlę do Punkty swoim kanałem do weryfikacji.

  4. Już długi czas niby weryfikują i wielu innym osobom w ten sposób mydlą oczy. Nieprzestrzeganie zapisów regulaminu i oszustwo zostało zgłoszone.

 2. Już długi czas niby weryfikują i wielu innym osobom mydlą oczy. Nieprzestrzeganie zapisów regulaminu i oszustwo zostało zgłoszone.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cash back