PromocjeZa darmo

Dermokosmetyki przeciw trądzikowi Bioderma za darmo

testowanie kosmetyków bioderma

DYSKUSJA

Trwa akcja promocyjna marki Bioderma, w której można zdobyć 1 ze 100 darmowych kosmetyków i wziąć udział w wielkim testowaniu kosmetyków.

Promocja polega na wzięciu udziału w krótkiej ankiecie i określenia swoich potrzeb. Kosmetyki, które można zdobyć za darmo to kosmetyki przeciw trądzikowi:

  • Bioderma Sébium Kerato+

Dermokosmetyk Bioderma Sébium Kerato+ został opracowany na podstawie kwasów AHA (ester kwasu jabłkowego) w połączeniu z BHA (kwas salicylowy), które gwarantują wysoką skuteczność i tolerancję dla pH skóry w celu poszanowania całego ekosystemu skóry. Według producenta jest to wyjątkowy duet substancji aktywnych o działaniu keratolitycznym (kwas salicylowy + ester kwasu jabłkowego) działa na przyczyny i efekty trądziku: odblokowuje kanały łojowe na powierzchni i w głębi skóry, co uwalnia przepływ sebum i ogranicza tworzenie się zaskórników. Ester kwasu jabłkowego pomaga regulować nadmiar sebum.

W ramach testowania nie wszyscy otrzymają kosmetyki. Organizator akcji zastrzega prawo wyboru tych zgłoszeń, które będą najbardziej trafne. Aby wziąć udział w testowaniu Bioderma należy przejść na dedykowaną stronę w klubie TRND i wypełnić ankietę zgłoszeniową (należy wcześniej zalogować się na swoje konto, w przypadku jego braku – zarejestrować się). Ankieta jest ogólna i dotyczy preferowanych kosmetyków, zwyczajów zakupowych oraz posiadanej skóry. Na podstawie wszystkich zgłoszeń organizator wybierze najlepsze osoby, którym sprezentuje darmowy zestaw z kosmetykami Bioderma.

Zgłoszenia do testowania przyjmowane są do 27 września 2022. Wszelkie koszty udziału i wysyłki kosmetyków Bioderma pokrywa organizator.

O Laboratorium Bioderma

Francuskie Laboratoire Dermatologique Bioderma mieści się w Lyonie. Od lat współpracuje z dermatologami i uznanymi ośrodkami medycznymi (CNRS, INSERM, CHU, i uniwersytetami). Laboratorium opracowuje doskonałej jakości dermokosmetyki dostępne wyłącznie w aptekach. Kosmetyki Bioderma należą do najczęściej przepisywanych przez dermatologów we Francji, a sama firma obecna jest w niemal 70 krajach na całym świecie.

Wypełnij ankietę i testuj kosmetyki Bioderma info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje