PromocjeZa darmo

750 produktów do sprzątania za 1 PLN od Allegro

Allegro kupon rabatowy - promocja

DYSKUSJA

To kontynuacja cieszących się w ostatnim czasie dużą popularnością promocji z możliwością zakupu wybranych produktów za 1 PLN. Po ostatnim sukcesie kosmetyków Inglot, produktów Durex, czy Somat przyszła pora na nową edycję.

W ramach najnowszej akcji Allegro można „upolować” na Allegro kolejne produkty dla domu. W aktualnej edycji brać będą głównie produkty do sprzątania domu. Będzie je można zakupić za symboliczną złotówkę.

Pula zestawów promocyjnych za 1 PLN to aż 750 sztuk. Akcja będzie organizowana od 19 października 2020 do 23 października 2020 roku włącznie. W każdym dniu rozdanych zostanie łącznie ok. 150 zestawów z produktami do domu. Po kilkadziesiąt w 2 losowo wybranych godzinach pomiędzy 10:00 a 16:00. Łącznie zostało przewidzianych 10 szans.

Pierwsze produkty pojawią się na aukcji Allegro już 19 października 2020 r. Aktualną listę produktów, które biorą udział w danym dniu sprawdzić można na promocyjnym landing page Allegro. Na dole wyświetla się licznik rozdanych darmowych zestawów w ciągu danego dnia aukcyjnego.

darmowe produkty dla domu od allegro za 1 pln

kapsułki bryza do prania z allegro za 1 pln

vanish z allegro za 1 pln

W ramach promocji Allegro znaleźć będzie można takie marki jak:

 • Air Wick
 • Finish
 • Cilit
 • Dettol

Uwaga: z promocji można korzystać wielokrotnie. Liczy się kto pierwszy ten lepszy.

Dowód na to, że przy odrobinie szczęścia można upolować coś dla siebie. Zdobycze z poprzedniej akcji:

vanish za 1 pln allegro tagomago

kapsułki do prania bryza lanca za darmo

O serwisie aukcyjnym Allegro

Allegro to najbardziej znany serwis aukcyjny w Polsce. Powstał w 1999 roku, a jego założycielem był Arjan Bakker. Allegro umożliwia za swoim pośrednictwem sprzedaż niemal wszystkich przedmiotów, zarówno osobom indywidualnym jak i firmą. Dzisiaj społeczność Allegro liczy ponad 14 mln Użytkowników.

Kup produkty dla domu za 1 PLN info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

10 Komentarze

 1. jak to najlepiej zrobic by upolowac ten produkt , jakaś rada Piotrze ?

  1. Przed chwilą udało sie upolować Vanish. Trzeba mieć trochę przeczucie o której odpalą aukcje. Wówczas spokojnie zdążysz kupić przez „kup teraz”. Trzeba tylko szybko klikać i mało czytać.

 2. Ja nie wiem, jak można upolować ofertę, siedzę cały czas na allegro i wiecznie nie mogę utracić. Oferta powinna się automatycznie aktualizować?

  1. @Anna trzeba odświeżać.

 3. Po czym poznać że aukcja się rozpoczęła

  1. @Marta cena spada do 1 zł

 4. A można wiedzieć o której godzinie dokładnie oferta zmalała ?

  1. @Grzegorz teraz było bodaj 11:30 albo 11:40 i jakaś 14:30 bodaj. Udało mi się upolować pierwszą poranną ofertę tym razem.

 5. gówno ściema 100szt. produktu znika w 6-10s. nie kupisz. pic na wodę.co do łącza – światłowód: średni ping: 10-13ms, transfer 300Mbps. reflex: poniżej 1ms (szybciej niż Bruce Lee)

 6. U mnie wyświetliła się aukcja ale cena była 54 zł więc nie kliknąłem czy po kupnie cena sie zmienia na 1 zł?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje