Promocje

2000 punktów Payback od Kaufland

promocja kaufland

Kaufland na zakończenie wakacji wystartował z licznymi promocjami (w sumie jak większość marketów w tym okresie). Informowaliśmy o tym na łamach Zakupersów. Po świętach wystartowała kolejna promocja jedna z nich zasługuje na uznanie i jest związana z systemem Payback.

Zobacz także: Promocję można połączyć z ofertą mBanku i cashbackiem.

Tym razem promocja związana jest z programem lojalnościowym Payback, w którym można otrzymać aż 2000 punktów (równowartość 20 PLN) za 1 wizytę w Kauflandzie i zakupy za minimum 100 PLN. Oczywiście podczas zakupów należy zeskanować swoją kartę Payback.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Uwaga: w ramach promocji premiowana jest tylko 1 transakcja.

Uwaga2: kupon na 1000 punktów pojawia się po zakupach lub tankowaniu na BP na kwotę 100 PLN.

Pamiętaj: jeśli stoisz w kolejce w Kauflandzie dłużej niż 5 minut, przysługuje ci darmowy voucher.

Dodatkowo można aktywować inne kupon wielokrotnego użytku, w którym każda wizyta i zakup w Kaufland gwarantuje otrzymanie dodatkowych punktów PayBack.

Czy się opłaca? Myślę że tak. Oczywiście pod warunkiem jeśli planowało się przedświąteczne zakupy spożywcze i alkoholowe. Zawsze to jakiś bonus i dodatek do tego co oferuje w gazetkowych promocjach sam sklep.

Promocje Payback w Kaufland trwają do 7 września 2022.

Dodatkowa promocja Visa Oferty – cash back na zakupy [ZAKOŃCZONE]

Dodatkowo rejestrując swoją kartę Visa w aplikacji Visa Oferty można skorzystać z oferty cash back. Promocja Visa i Kaufland trwa do 1 sierpnia 2021 r. Minimalna wartość zakupów to 100 PLN. Cash back w obecnym kształcie wynosi 10 PLN czyli 10%.

cash back za zakupy w kaufland od visa

O marketach Kaufland

Kaufland to jedna z największych sieci marketów w Polsce. W Polsce Kaufland posiada ponad 200 sklepów zlokalizowanych w największych miastach. Poza tym nasze markety znajdują się w Niemczech, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach i na Słowacji. Grupa Kaufland należy do 10 największych przedsiębiorstw handlowych Europy i dominuje w branży sklepów wielkopowierzchniowych.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

9 Komentarze

 1. Pragnę zaznaczyć że promocja nie dotyczy wszystkich posiadaczy karty Payback. Ja robię zakupy regularnie w tym sklepie i sądzę że z tego powodu zostałam wykluczona.

  1. Też robię regularnie i kupon jest widoczny w aplikacji. Niektórzy mieli drukowany nawet przy kasie i już od 3 wizyt.

 2. rownierz nieotrzymalam takiego kuponu choc robie zakupy regolarnie .ani moja mama wiec niewiem komu te kupony przysluguja

  1. @Krystyna PayBack prawdopodobnie wie że robicie tam zakupy regularnie dlatego tego kuponu nie macie.

 3. Czy jest mozliwosc testowania waszych produktow otrzymania gadzetow

 4. ja robiłem zakupy tylko gdy dostawłem kupony promocyjne, po uzbieraniu 23 tys punktów i wymianie tego na PLN (zapłaciłem w kasie za zakupy) przestałem dostawać kupony :)
  (więc przestałem chodzić do KL)

 5. W jaki sposób dają te 10 zł w kauflandzie? Kupon zniżkowy czy zwrot na konto?

  1. Zwrot Visa jest na kartę zarejestrowaną w apce Visa Oferty.

 6. Chcę założyć aplikację w Kauflandzie
  Otrzymywać kupony

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje