Za darmo

15 PLN na zakupy w Żabce od Visa

kupony rabatowe do allegro, shell, c&a, helios, multikino od visa

Żabka wprowadziła w swoich sklepach możliwość płacenia swoją autorską formą płatności – Żabka Pay.

Żabka wprowadziła swoje płatności w aplikacji aby uczynić zakupy klientów w swoich sklepach jeszcze bardziej wygodnymi. Od teraz można skorzystać z usługi Żappka Pay i jeszcze szybciej opłacić produkty bez konieczności wyciągania portfela. Dzięki tej usłudze mobilnej aplikacji Żappka, możesz dokonywać płatności za swoje zakupy bezpośrednio przez telefon.

Dzięki usłudze Żappka Pay, teraz możesz wygodnie płacić za swoje zakupy w sklepach sieci Żabka za pomocą aplikacji mobilnej Żappka. To proste – wystarczy, że dodasz jedną ze swoich kart płatniczych do aplikacji, a będziesz mógł dokonywać bezgotówkowych transakcji za pośrednictwem swojego telefonu. Nie ma potrzeby pobierania ani instalowania dodatkowych aplikacji – Żappka Pay to jedna z wielu funkcji dostępnych w oryginalnej aplikacji mobilnej Żappka. Ta sama aplikacja, w której zbierasz żappsy, czyli punkty, które następnie możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody. Wykorzystaj możliwości Żappka Pay i ciesz się jeszcze wygodniejszymi zakupami w Żabce.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

darmowe pieniądze żabka pay visa

Jeśli chcesz sprawdzić jak Żappka Pay działa w praktyce. To jest ku temu świetna okazja. W najnowszej promocji Visa i Żabka Pay można przekonać się, jak prosta i wygodna może być ta nowoczesna forma regulowania rachunku w sklepie.

W ramach promocji można zdobyć nawet 15 PLN (po 5 PLN za każdą transakcję). Bonus przyznawany jest w formie bonu do wykorzystania podczas kolejnych zakupów w Żabce. Aby go zrealizować trzeba przy kasie przekazać kasjerowi taką informację i podać kod podczas płatności.

Żabka premiuje zakupy opłacone Żabka Pay powyżej 1 PLN. Za każdy taki zakup przyznawany jest bonus 5 PLN. Maksymalnie można dokonać 3 takich zakupów, czyli zgarnąć bonus w wysokości 15 PLN. Zakup może być dowolny.

Przy okazji można połączyć udział w tej promocji z okazją na darmowe słodycze Kit Kat.

Promocja Visa i Żabka trwa do 25 lipca 2023 r.

O sklepach Żabka

Sieć sklepów osiedlowych Żabka w ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku zdobyła pozycję lidera tego segmentu. Żabka to nowoczesna koncepcja handlu detalicznego, która ma na celu zapewnienie klientom wygody w dokonywaniu zakupów. W całej Polsce działa aż 4500 sklepów Żabka.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo