Promocje

-15 PLN za płatność MasterPass na Pyszne.pl

kupon rabatowy na pyszne.pl - promocja

Ostatnio sporo zniżek związanych z płatnością w sklepach internetowych i nie tylko. Mam wrażenie, że trwa swoista rywalizacja pomiędzy Visa i Mastercard. I to bardzo zaciekła.

Swojego czasu pisaliśmy o promocji Android Pay oraz promocji kinowej z MasterPass oraz promocji na Pizza Portal za płatność z Visa Checkout. Tym razem podobna promocja została zorganizowana na Pyszne.

Zniżka przy płatności MasterPass to 15 PLN w formie kodu rabatowego na następne zamówienie. Minimalna kwota zamówienia to 30 PLN.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Promocja trwa do 11 grudnia 2017 r. Można w niej brać udział wielokrotnie.

Aby wziąć udział w promocji należy posiadać kartę MasterCard lub Maestro i zapłacić nią w serwisie Pyszne.pl za pomocą płatności Masterpass. Kupując przynajmniej za 30 PLN otrzymasz 15 PLN rabatu na następne zamówienie. Kod jest wysyłany automatycznie po spełnieniu warunków promocji. Otrzymany kod zachowuje ważność do 10 stycznia 2018 r.

Jak to działa?

  • Zamów jedzenie na Pyszne.pl lub w aplikacji mobilnej Pyszne.pl za min. 30 PLN
  • Wybierz płatność kartą kredytową i zapłać za pomocą portfela Masterpass
  • Odbierz Twój kod rabatowy o wartości 15 PLN na kolejne zamówienie!

Kod rabatowy otrzymasz drogą mailową w ciągu 7 dni roboczych, po pomyślnej weryfikacji płatności przy użyciu Masterpass.

Co to jest Masterpass? Otóż Masterpass to wirtualny portfel, w którym rejestruje się swoje karty płatnicze. Kiedy chcesz zapłacić za zakupy, nie musisz za każdym razem sięgać po kartę i kolejny raz wprowadzać swoich danych. Wystarczy jedno kliknięcie, login do wirtualnego portfela i kod PIN. Co ważne – usługa funkcjonuje na całym świecie. Nie tylko w Polsce.

Zniżka na Pyszne.pl - zasady info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje