Za darmo

Puszki Coca Cola za darmo w Żabce

darmowa puszka coca cola

W grudniu 2023 wystartowała nowa promocja Coca Cola i sieci sklepów osiedlowych Żabka, w której można odebrać darmowe puszki Coca Cola. To czwarta akcja Coca Coli w ostatnim czasie – o innej promocji z energetykami Coca Cola pisaliśmy w oddzielnym wpisie.

Promocja Coca Coli i Żabki poprzednio była związana z wprowadzeniem nowych puszek Coca Coli Zero do sklepów. Czy to Najlepsza Coca-Cola ever? By się przekonać, wystarczy… jeden żapps. Tak brzmiało do niedawna hasło reklamowe. Kampanię Coca Coli w tym aspekcie wspierała wówczas piosenkarka Beata Kozidrak.

Obecne rozdanie darmówek nie ma konkretnego celu marketingowego. Prawdopodobnie Coca Cola nadal chce promować bardziej ekspozycję w swoich napój bez cukru. Szczególnie, że zbliżają się Święta, a jak wiadomo Coca Cola to 13 potrawa wigilijna.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

nowe puszki coca cola zero - odbierz darmowy napój w żabce

Liczba darmowych napojów Coca Cola w puszkach nie jest znana. Warunkiem udziału w okazji jest posiadanie konta w aplikacji Żabki na Smarfony. O samym programie lojalnościowym, w którym zbiera się Żappsy pisaliśmy tutaj.

W ramach promocji z darmowymi puszkami napojów można odebrać za darmo napój Coca-Cola Zero o pojemności 150 ml o wartości ok. 2 PLN. Do wygenerowania kuponu potrzebny jest na koncie 1 punkt w postaci 1 żappsa.

darmowa puszka coca cola żabka

Każdy użytkownik aplikacji żappka może otrzymać jeden kupon na puszkę 150 ml Coca-Cola Zero do odbioru za 1 żappsa. Kupon będzie dostępny w zakładce „nagrody” w aplikacji dla obecnych i nowych użytkowników, którzy zainstalują ją w czasie trwania promocji.

Promocja trwa do 26 grudnia 2023 r. lub wyczerpania puli darmowych puszek Coca Cola.

Po aktywacji kuponu, należy wziąć z półki promocyjną puszkę Coca Coli, udać się do kasy i zeskanować podczas zakupów swoją aplikację. Rabat zostanie naliczony automatycznie przy kasie. Promocja nie ma minimalnej wartości zamówienia.

O Coca Cola

Coca Cola to jedna z najmocniejszych marek świata i jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów napojów chłodzących na świecie. Receptura coca-coli została opracowana w 1886 roku przez J.S. Pembertona, farmaceutę z Atlanty. Od tamtego czasu popularność Coca Coli z roku na rok rosła. Napój obecnie można zakupić niemal w każdym kraju świata.

Darmowa Coca Cola info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Dopłata 13 gr więc nie jest za darmo

    1. @Kasia nie zapomnij dodać do tego jeszcze kosztu zdartych zelówek. W końcu trzeba dojść do tej Żabki.

  2. Nie dopłacisz jak zjedziesz w aplikacji niżej i podasz kod który należy kasjerowi podyktować… Wtedy jest już za darmo… Bez dopłacania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo