Za darmo

200 darmowych zestawów podpasek Always Platinum

Darmowe podpaski Always

DYSKUSJA

Procter and Gamble rozpoczęło nową akcję promocyjną dedykowaną kobietom, w której można otrzymać zestaw podpasek Always.

Podpaski Always Platinum, które można otrzymać do testowania za darmo, według producenta są jeszcze wygodniejsze i zapewniają większą ochronę w porównaniu do Always Ultra. W swojej budowie dzięki 1000 miękkich mikropoduszek, które działają jak bariery boczne, oraz wzmocnionemu wkładowi, podpaski Always Platinum zapewniają największą ochronę i komfort wśród podpasek Always. Co ważne, producent zastosował w nich technologię neutralizującą niechciane zapachy, które są blokowane, a nie tylko maskowane. Chociaż podpaski Always Platinum mają tylko 3 mm grubości, zapewniają wspaniałe uczucie komfortu i ochrony podczas cyklu menstruacyjnego. Podpaski Always Platinum to najlepsze połączenie ochrony i komfortu Always.

Celem projektu jest przeprowadzenie wśród wybranych osób testu różnych wariantów nowych podpasek Always i uzyskanie opinii o produkcie. Każda uczestniczka testu podpasek będzie zobligowana do wypełnienia ankiet na poszczególnych etapach projektu. Według producenta podpaska Always wchłania 10 razy tyle płynu, ile sama waży! Jest to możliwe dzięki specjalnej technologii wkładu, która zapewnia bardziej skuteczną
ochronę – chłonnej substancji.

Ponadto zestaw darmowych podpasek zwiera także dodatkowe próbki dla przyjaciółek i koleżanek, które można im rozdać podczas najbliższego spotkania.

W skład darmowego zestawu testowego Always wchodzą dwa opakowania produktu, odpowiednio po 10 i 12 sztuk podpasek. Łącznie 22 sztuki.

Wyłonienie testerek odbędzie się po 14 kwietnia 2024 r.

Aby wziąć udział w rekrutacji i tym samym mieć szansę na otrzymanie darmowych podpasek Always, należy przejść na specjalny landing page Always, zalogować się do konta w serwisie i wypełnić ankietę rekrutacyjną. Należy w niej odpowiedzieć na pytania zamknięte i otwarte, w tym napisać dlaczego chce się przetestować za darmo podpaski Always, komu przekaże się bezpłatne próbki i dlaczego?

O marce Always

Always to tylko jedna z marek, których właścicielem jest Procter&Gamble. Marka została wprowadzona na rynek 1983 roku i związana jest z materiałami higienicznymi dedykowanymi kobietom. W innych krajach podpaski Always znane są pod nazwą Whisper. Firma obok popularnych proszków do prania, posiada w swojej ofercie kosmetyki, produkty do golenia, środki czystości dla domu i artykuły zdrowotne. Sama firma Procter&Gamble istnieje od 1837 roku. Założycielem amerykańskiej firmy byli William Procter i James Gamble. Według badań, w każdym z 9 na 10 gospodarstw domowych znajduje się przynajmniej jedenprodukt sygnowany przez Procter&Gamble.

Testowanie podpasek Always - pakiet za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

12 Komentarze

 1. Chetnie przetestuje podpaski Always

 2. Chętnie przetestuję podpaski Always

 3. Chętnie przetestuje podpaski Always

 4. Chętnie przetestujemy podpaski Always z córką.

 5. Chętnie przystępuje podpaski always

 6. Chetnie przetestuje podpaski Always

 7. chętnie przestestuje podpaski Always

 8. Bardzo ciekawia mnie te podpaski, wiec z mila checia je przetestuje.

 9. Chętnie przetestuje i udzielę opinii o podpaskach

 10. Ardzo chętnie przetestuje podpaski alwesy i podzielę się opinią

 11. Chetnie przetestuje

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo