Za darmo

25 PLN w formie kuponu do Pyszne / Allegro / Empik / Decathlon od Multisport

darmowe audiobooki od multisport

DYSKUSJA

Multisport regularnie przygotowuje niespodzianki i nagrody dla swoich użytkowników. W 2023 co prawda nie można odebrać bezpłatnego audiobooka, ale można liczyć na inne całkiem ciekawe profity.

Jeśli nie macie karty Multisport lub nie wiecie co to jest – zachęcam do przeczytania artykułu na temat benefitów pracowniczych i samej karcie Multisport.

Aktualnie Multisport funduje 5 opcji do wyboru. Jeśli posiadasz kartę Multisport możesz odebrać m.in.:

  • Kupon na Allegro 25 PLN
  • Kupon na Pyszne.pl 25 PLN
  • Kupon do Empiku 25 PLN
  • Kupon do Decathlon 25 PLN
  • eMultiBilet Premium do kina

Każda z nagród jest o wartości 25 PLN. Dzięki niej można zrobić zakupy na Allegro, w Empiku lub Decathlonie. Można także zamówić jedzenie z dowozem z serwisu Pyszne.pl lub wybrać się do kina.

kupony allegro decathlon kino empik pyszne od multisport

Aby skorzystać z okazji należy być posiadaczem karty Multisport. Nagrody dostępne są dla członków programu Zaprojektuj Formę. Nagrody do wyboru znaleźć można w zakładce „Twoje Nagrody” po zalogowaniu do programu Multisport.

Jak się okazuje same nagrody można odbierać regularnie. Pod warunkiem, że aktywnie uczestniczy się w programie Zaprojektuj Formę z Multisport. Pierwszą nagrodę – bon o wartości 25zł masz szansę otrzymać po 5 miesiącach od rejestracji w Zaprojektuj Formę. Drugi bon tej samej wartości będziesz mieć okazję odebrać po 11 miesiącach. Pamiętaj, że liczba bonów jest limitowana. Warto zatem ustawić sobie przypomnienie na telefonie, aby w przyszłości nie zapomnieć o kolejnej nagrodzie do odbioru.

Odbierz nagrodę od Multisport info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo