Darmowe próbki

3 darmowe próbki materiałów od Fakro

darmowe próbki fakro

Budujesz? Remontujesz? Urządzasz? Jeśli tak i planujesz zakup rolet, to powinieneś zainteresować się okazją marki Fakro.

Fakro umożliwia darmowe zamówienie próbek materiałów, które wykorzystywane są przez firmę do tworzenia rolet, markiz i zasłon plisowanych. Do wyboru jest aż 112 kolorów. Zamówić można bez ponoszenia żadnych kosztów maksymalnie 3 próbki kolorów. Fakro dostarczy je na wskazany przez nas adres całkowicie za darmo.

Aby zamówić darmowe próbki rolet, markiz lub zasłon plisowanych należy przejść na dedykowaną stroną Fakro. Adres strony publikujemy tradycyjnie u dołu strony. Po wybraniu próbek należy przejść do strony formularza oraz wypełnić dane adresowe potrzebne do ich wysyłki.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

O Fakro

Firma FAKRO powstała w 1991 roku. Głównym założycielem Fakro jest Ryszard Florek Została oparta w 100% na polskim kapitale. W ciągu 20 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych. Obecnie Fakro posiada 12 spółek produkcyjnych oraz 16 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce. Zatrudnia ponad 3300 osób, a głównym asortymentem Fakro są takie produkty jak okna dachowe drewniane i aluminiowo-tworzywowe, kołnierze sterowanie elektryczne, wyłazy, świetliki rurowe, żaluzje, zasłony, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne, kolektory słoneczne, folie i membrany.

Próbki materiałów Fakro - formularz info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Darmowe próbki