Promocje

3 sprawdzone sposoby na płatności online w sklepie internetowym

logotyp zakupersi

Zakupy internetowe to obecnie codzienność – coraz więcej osób decyduje się na ten rodzaj kupowania, z czym jest to jednak związane? Zakupy online to konieczność skorzystania z różnych metod płatności internetowych. Czy są one bezpieczne, o czym należy pamiętać, jak płacić przez internet i jakie są najchętniej wybierane metody? Poznaj szczegóły!
zakupy internetowe - płatności

Metody płatności online

Wraz z rozwojem e-biznesu dostępnych jest coraz więcej wygodnych i szybkich metod płatności online. Płatność kartą debetową lub kredytową, pay by link, BLIK, portfel elektroniczny, płatności odroczone czy też przelew online – wybór jest ogromny, co z jednej strony stwarza wiele możliwości i pozwala dobrać najwygodniejszą opcję, z drugiej strony rodzi jednak pytania, którą najlepiej wybrać? Obecnie największą popularnością cieszy się płatność BLIK – głównie ze względu na wygodę, brak konieczności podawania danych oraz szybkość wykonywania transakcji. Płatności online za pomocą BLIK-u realizowane są dzięki wygenerowaniu kodu oraz potwierdzenia w aplikacji banku. Drugą chętnie wykorzystywaną opcją jest płatność pay by link, który automatycznie przekierowuje do strony logowania wybranego banku. Nowoczesnym rozwiązaniem jest również portfel elektroniczny, który podpięty ma wybrane karty – ten sposób nie wymaga logowania na stronę banku czy też wpisywania danych, jak w przypadku tradycyjnego przelewu, jest więc niezwykle wygodny i w pełni bezpieczny.

Płatności online w sklepie internetowym

Wiele różnych metod płatności online daje szereg możliwości, jak jednak mieć pewność, że transakcja jest bezpieczna? Korzystać należy tylko ze sprawdzonych i polecanych bramek płatności, które posiadają odpowiednie zabezpieczenia i szyfrowania. Do jednego z tego typu rozwiązań należy bramka z płatnościami online oferowana przez Bluemedia.pl, która stanowi atrakcyjną ofertę zarówno dla właścicieli sklepów internetowych i platform e-commerce, jak również klientów, którzy mają gwarancję bezpiecznej płatności online za pomocą preferowanej metody. Odwiedź stronę Bluemedia.pl i dowiedz się więcej!

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje