Za darmo

30 000 darmowych szklanek do whisky od Coca Cola

darmowa puszka coca cola

DYSKUSJA

Trwa świetna akcja reklamowa z gadżetami w postaci szklanek do whisky. Coca Cola do rozdania ma aż 30 000 sztuk szklanek.

Warunkiem wzięcia udziału w promocji i odebrania darmowego gadżetu Coca Coli jest zakupienie jednego z napojów:

 • Coca Cola 1 litr
 • Coca Cola Zero 1 litr
 • Fanta 1 litr
 • Sprite 1 litr
 • Kinley Tonic 1 litr

Promocja trwa aż do 30 kwietnia 2017 roku lub wyczerpania puli darmowych gadżetów. Więc warto się spieszyć, gdyż pewnie pula dostępnych szklanek szybko się wyczerpie.

Szklanki do whisky Coca Cola odbiera się w sklepie uczestniczącym w akcji. Zakup dwóch napojów upoważnia do odebrania tylko 1 nagrody gratis. Każdy Uczestnik może wziąć udział w Sprzedaży Premiowej poprzez dokonanie zakupu promocyjnego dowolną ilość razy. Wartość każdej szklanki to 2,4 PLN.

O Coca Cola

Coca Cola to jedna z najmocniejszych marek świata i jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów napojów chłodzących na świecie. Receptura coca-coli została opracowana w 1886 roku przez J.S. Pembertona, farmaceutę z Atlanty. Od tamtego czasu popularność Coca Coli z roku na rok rosła. Napój obecnie można zakupić niemal w każdym kraju świata.

Darmowa szklanka Coca Cola info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

5 Komentarze

 1. Gdzie można odebrać takie szklanki? jest jakiś spis sklepów?

  1. @Lukasz w regulaminie powinno być ale nie da się go pobrać niestety. Stawiam że w jednym z marketów powinny być. Będę dziś w Tesco zwrócę uwagę

 2. W regulaminie nie określono, w których sklepach można odebrać szklanki. Link do regulaminu: promocje.fortis.pl/SZKLANKA%20WHISKY%202016/Regulamin_promocji_Szklanka_WHISKY.pdf

 3. ktos odebral? jest juz gdzies lista sklepow?

 4. MJój facet pracuje na Platformach wiertniczych w Scotland.ii jak wraca to pije 10 letniego Balantayna lubi kolego stawia żubrówke KONESER wraca w Wielką Sobotę. nie odpoczne.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo