PromocjeZa darmo

30 PLN za aktywację e-faktury od Tauron

darmowy węgiel od tauron

Jesteś klientem Tauron? Aktywuj e-fakturę i odbierz bonus. Opłacaj rachunki szybko i wygodnie, dbaj o środowisko.

Tauron dla swoich klientów przygotował bardzo ciekawą promocję, dzięki której można zaoszczędzić odrobinę pieniędzy na opłatach rachunków.

Zobacz także: jeśli chcesz płacić automatycznie rachunki online – sprawdź serwis ING Moje Usługi.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

E-faktura to faktura w formie elektronicznej. Zawiera ona takie same dane i jest takim samym dowodem sprzedaży, jak faktura papierowa.

Aktywacja e-faktury to nie tylko korzyści dla środowiska. To także wygoda i szybkość opłacania rachunków. Dzięki aktywacji e-faktury w Tauron można opłacać rachunki dzięki szybkim płatnością jak Blik czy Apple Pay. Otrzymuje się także pełen dostęp do faktur w dowolnym momencie.

W celu aktywacji e-faktury w Tauron należy zalogować się do dedykowanego serwisu Mój Tauron. Należy wypełnić odpowiedni formularz, zaktualizować swoje dane kontaktowe i udzielić niezbędnych zgód marketingowych. Z bonusu mogą skorzystać klienci, którzy nigdy wcześniej nie zarejestrowali wyboru e-faktury w programie klienckim i nie otrzymali z tego tytułu zwrotu za prąd.

Bonus za e-fakturę jest przypisany do punktu poboru, którego to uruchomienie dotyczyło do 120 dni od aktywacji e-faktury.

E-faktura od Tauron info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje