Promocje

60 PLN za darmo na jedzenie w aplikacji Wolt [KUPONY]

kupony do aplikacji wolt

DYSKUSJA

Chyba każdy z Zakupersów zna serwisy do zamawiania jedzenia z dowozem online jak Pyszne.pl, Uber Eats czy Glovo. Do tego grona właśnie dołączyło kolejne rozwiązanie – Wolt.

Wolt to nowoczesna aplikacja do zamawiania jedzenia. Jej użytkownicy mogą skorzystać z oferty lokalnych restauracji i zamawiać ulubione dania pod wybrany przez siebie adres. Aplikacja Wolt to okazja by w domowym zaciszu skosztować dań i przysmaków kuchni włoskiej, amerykańskiej, chińskiej, polskiej i innych.

Wolt ułatwia odkrywanie i otrzymywanie wspaniałego jedzenia w Twoim mieście w celu dostawy lub na wynos. Wolt jest wielokrotnie nagradzaną aplikacją, która ułatwia odkrywanie i zdobywanie wspaniałego jedzenia w Twoim mieście. Od momentu rozpoczęcia działalności w Helsinkach w 2015 r. Wolt działa obecnie w dziewięciu krajach w całej Europie (Dania, Estonia, Finlandia, Gruzja, Węgry, Łotwa, Litwa, Norwegia i Szwecja). Do tego grona niedawno dołączyła także Polska. A to wszystko dzięki przejęciu polskiego serwisu Daily.pl.

„Wejście do Polski, to kolejny etap realizacji naszej strategii rozwoju i ekspansji do nowych krajów regionu. Polska jest dużym i obiecującym rynkiem, choć dość konkurencyjnym. Stąd decyzja o połączeniu sił z Daily, który przetarł ścieżki nowego jakościowego podejścia do branży food delivery” – tłumaczy Miki Kuusi, CEO i współzałożyciel Wolta.

W Polsce z aplikacji mogą korzystać mieszkańcy następujących miast:

 • Warszawa
 • Gdańsk
 • Gdynia
 • Gliwice
 • Katowice
 • Wrocław
 • Bydgoszcz
 • Lublin
 • Poznań
 • Rzeszów
 • Szczecin
 • Łódź

Wolt zapewnia, że od przygotowywania dania w restauracji, po całą trasę kuriera do domu lub biura, mija maksymalnie 35-40 min, a osoby korzystające z aplikacji mogą skontaktować się w ciągu dnia z konsultantami na live chacie.

Aby skorzystać z promocji, należy przejść na stronę rejestracji, aktywować kupon rabatowy AFFWOLTPOL23 i podać swoje dane (imię, nazwisko, e-mail oraz numer telefonu). Możesz zarejestrować się także swoim profilem w mediach społecznościowych, Google, Apple. Na wskazany numer telefonu zostanie przesłany kod SMS, który należy przepisać.

Sposób na 60 PLN zniżki w Wolt

1. Zarejestruj się korzystając z odnośnika lub podaj podczas rejestracji kod AFFWOLTPOL23. Możesz go wprowadzić później w aplikacji mobilnej Wolt.
2. Kliknij w okienku „Zarejestruj się i wykorzystaj kod”.
3. Wypełnij formularz
4. Po rejestracji i zainstalowaniu aplikacji (z Google Play lub iStore) wejdź w widok swojego profilu i kliknij opcję „wprowadź kupon rabatowy” oraz podaj kod: AFFWOLTPOL23. Powyższy kod musi zostać wprowadzony jako pierwszy. Po tym kodzie można korzystać z kolejnych. Aktualną listę kuponów prezentujemy w dalszej części wpisu.
5. Ciesz się z dodatkowej gotówki za rejestrację i podanie kodu rabatowego.

Aktualna lista kuponów WOLT

Poniżej prezentujemy aktualną listę kuponów rabatowych, które działają przy okazji zamówień w Wolt – gwarantują obniżkę wartości zamówienia:

[affcoups vendor=”10960″]

Dodatkowy token na darmową dostawę

W aplikacji jest także ukryta gra. Zagrać można w nią po złożeniu zamówienia, klikając parę razy na okienko czasu. Jeśli pobijecie rekord Wolt (rekord to 65) to zostanie do konta przydzielony token ważny przez 2 tygodnie. Zasady gry są proste i należy klikać jak najszybciej w ekran.

Pobierz aplikację Wolt info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
2
Kocham
1
Zmieszany
1
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

13 Komentarze

 1. Niestety, kody się wykluczają. Otrzymałam zniżkę 15 zł, a po wpisaniu kodu promocyjnego na 20 zł pojawia się informacja: „Wygląda na to, że inny kod został już przez Ciebie wykorzystany. Przykro nam:(„.

 2. Dokładnie, kod nie wchodzi
  I informacja o tym że działają w Katowicach też jest błędna (może chcą w najbliższym czasie, ale na razie nie da się zamawiać na terenie Katowic)

 3. promocje sie nie sumuja wiec opi to nieprawda

 4. GIVE15 – 15 PLN na pierwsze zamówienie, kod działa na wszystkie miasta

 5. Witam.
  Działający kod – WIELKASZAMA.

 6. 15 zł na pierwsze zamówienie w wolt, wielokrotnego użytku

 7. Kod DARMO – 15zł zniżki, działa

 8. Weszło WROWOLT (darmowe dostawy + zniżka 20zł)

 9. wciąż aktualny kod na 15ziko dla nowych (bo teraz są już tylko kody na dostawy )

 10. DARMOWA DOSTAWA!!!

 11. kod na 15zl nadal działa. Reszta kodów to ściema lub darmowa dostawa ( w apce są restauracje z darmową dostawą)

 12. Znalazłem kolejny kod, który działa.

  na Wolt -10zł na pierwsze 4 zamówienia po wpisaniu kodu podczas rejestracji.

 13. KOD NA 40 ZIKO :) WOLT

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje