Za darmo

40 000 darmowych gadżetów od Kinder

darmowe słodycze od kinder

DYSKUSJA

Kinder wystartował z nową edycją promocji konsumenckiej, w której można zdobyć 1 z 40 000 wyjątkowych gadżetów na plażę.

Promocja Kinder umożliwia odebranie oryginalnych gadżetów w postaci worków – plecaków. Pula darmowych gadżetów jest bardzo duża i wynosi aż 40 000 sztuk. Aktualna liczba wolnych nagród w promocji dostępna jest na stronie promocji.

darmowe gadżety kinder - paletki do gry

Aby wziąć udział w promocji i tym samym otrzymać paletki do gry z piłeczkami od Kinder należy zakupić 15 opakowań batonów biorących udział w akcji:

  • Kinder Mleczna Kanapka
  • Kinder Maxi King
  • Kinder Pingui
  • Kinder Yogurt Slice
  • Kinder Chocofresh

Promocja Kinder trwa do 11 lipca 2021 r. Po uzbieraniu wymaganej liczby opakowań słodyczy Kinder należy udać się do wybranego salonu prasowego Kolporter. Po okazaniu opakowań, pracownik saloniku prasowego wymieni je na gadżet od Kinder.

O marce Kinder

Kinder to marka, która na rynku istnieje już od ponad 40 lat. Powstał w 1946 roku. Obecnie należy do koncernu Ferrero. Najbardziej znanym produktem jest Kinder niespodzianka. Oprócz tego porfolio produktów składa się z takich pozycji jak Kinder Joy, Kinder Choko-Bons, Kinder Bueno, Kinder Delice, Kinder Mleczna Kanapka, Kinder Pingui, Kinder Country, Kinder Maxi King.

Gadżety od Kinder za free info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Hej jestem selena i lubie kinder

  2. 15 opakowań)), haha.

  3. hejka jestem elka i kinder to cos wiecej niz slodkosci

  4. Każdy produkt Kinder jest niebiański jest przepyszny. Uwielbiam słodycze Kinder

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo