PromocjeZa darmo

5 EUR / GBP za instalację asystenta od Amazon

kupon na zakupy w Amazon

Jakiś czas temu informowaliśmy od darmowych kuponach dla nowych użytkowników aplikacji czy po aktywacji Amazon Prime. Tym razem śpieszymy poinformować o kolejnych kuponach na darmowe pieniądze w Amazon.

Amazon często rozdaje kupony swoim uczestnikom. Niestety w większości przypadków są to promocje dla wąskiej wybranej grupy odbiorców lub obwarowane koniecznością zakupu doładowania konta. W obecnej promocji Amazon promuje jednak prosta czynność jak instalację swojego asystenta.

Promocja trwa do 26 kwietnia 2021 r. Kupon 5 EUR / GBP obowiązuje na zakupy od 25 EUR / GBP. Kupon ważny jest do 10 maja 2021. Promocja działa dla brytyjskiej i niemieckiej wersji Amazon. Odpowiednio można otrzymać 25 GBP (dla Wielkiej Brytanii) lub więcej na Amazon.co.uk lub 25 EUR (dla DE) lub więcej na Amazon.de

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Aby skorzystać z promocji należy spełnić kilka warunków: mieć ustawioną wersją językową przeglądarki na angielski lub niemiecki, korzystać z przeglądarki Chrome lub Firefox. Okazja dotyczy tylko pierwszej instalacji Amazon Assistant.

W celu instalacji asystenta Amazon należy przejść na stronę instalatora. Jeśli przeglądarka jest kompatybilna z Asystentem pojawi się stosowna możliwość pobrania dodatku.

Aktywuj asystenta Amazon info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje