Poradniki zakupowePromocje

5 najlepszych przenośnych agregatów prądotwórczych

logotyp zakupersi

Na rynku znajdziemy wiele prądotwórczych agregatów, które sprawdzają się w wielu miejscach. To nowoczesne urządzenia, stosowane na szeroką skalę. Na uznanie zasługują modele przenośne. Producenci cały czas poszerzają ofertę, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Przyjrzyjmy się temu, jakie są najpopularniejsze przenośne agregaty prądotwórcze. O czym warto wiedzieć? Jaki agregat wybrać? Co jest istotne?
5-najlepszych-przenosnych-agregatow-pradotworczych-1

1. Agregat prądotwórczy RATO R700I

Nowoczesny agregat tego rodzaju odznacza się niewielkimi gabarytami i niską wagą. Urządzenie jest łatwe w transporcie i doskonale sprawdza się na działkach oraz w przyczepach kempingowych. Urządzenie jest napędzane 4-suwowym, jednocylindrowym silnikiem. Silnik z kolei chłodzony jest powietrzem. Pojemność tego modelu to 56 cm3 – zapewnia do 6 godzin pracy przy połowie obciążenia i ok. 4 godziny pracy przy obciążeniu maksymalnym. To niezwykle wydajny kompresor. 

2. Agregat prądotwórczy GENMAC G8000E-T 3PH

To kolejny kompresor, który jest godny uwagi. Posiada silnik 4-suwowy i jest napędzany benzyną. Może dostarczyć maksymalną moc na poziomie 8,5 kW. Agregat jest wyposażony w wewnętrzny zbiornik paliwa, który zapewnia autonomię ok. 7 godzin. Urządzenie cechuje się funkcjonalnością. Stawia na łatwy w obsłudze panel sterowania, niewielkie rozmiary i wydajną pracę. 

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

5-najlepszych-przenosnych-agregatow-pradotworczych-2

3. Agregat prądotwórczy RATO R1250IS-3

To popularne rozwiązanie, które cechuje się doskonałą jakością, niską masą, ciekawym wyglądem i łatwą konserwacją. Urządzenie jest wyposażone w wejście do połączenia z nim innego urządzenia, w celu zwiększenia mocy. Jakie atuty są godne uwagi? Agregat RATO posiada dwa gniazda USB 1A/2.1A. Nie bez znaczenia jest korzystne zużycie paliwa i cicha praca sprzętu. Doskonale nadaje się do zasilania narzędzi roboczych lub sprzętu w terenie. Przydaje się w trakcie biwakowania i zwalczania przerw w dostawach prądu. 

4. Agregat prądotwórczy GENMAC Click RG5000HO-E5

Obok tego agregatu nie można przejść obojętnie. Odznacza się niezwykle wysoką jakością i ręcznym rozruchem. Posiada także rozrusznik marki Honda, który świetnie sprawdza się w zasilaniu awaryjnym w:

  • domach,
  • pojazdach,
  • biurach,
  • ciężarówkach,
  • samochodach kempingowych,
  • kempingach,
  • jachtach,
  • urządzeniach przemysłowych itp. 

Jak widać, jego zastosowanie jest niezwykle szerokie. Sprzęt ciekawie się prezentuje i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

5-najlepszych-przenosnych-agregatow-pradotworczych-3

5. Agregat prądotwórczy WEIMA WM2500

Ostatnia propozycja dla poszukiwaczy przenośnych agregatów to model WEIMA WM2500. Jest on wyposażony w czterosuwowy silnik, jaki ma pojemność 196 cm3 i moc 2.2 W. Dzięki temu zapewnia dystrybucję mocy na poziomie 2000 W. Nie zapominajmy o dwóch gniazdach 230 V. Szybki i łatwy zapłon jest związany z samozwijającym się rozrusznikiem pociągowym. Sprzęt posiada zbiornik, jaki ma pojemność 18 litrów. Zaletą jest możliwość pracy nawet do 12 godzin. Użytkownik cały czas może monitorować pracę agregatu za pomocą wskaźników poziomu paliwa i napięcia zasilającego. Udogodnieniem jest zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, czujnik oleju i stabilizacja napięcia. Koła i uchwyt zapewniają wygodny transport w dane miejsce. 

W wyposażeniu każdego warsztatu może także przydać się prostownik. Dzięki takim urządzeniom zachowamy komfort i bezpieczeństwo podczas pracy. Szeroka oferta daje sporo możliwości. 

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać