Za darmo

5 PLN rekompensaty za długą kolejkę od Kaufland

promocja kaufland

Kaufland jakiś czas temu oferował 5 PLN rekompensaty za długi czas oczekiwania. Później Kaufland wycofał się z tego pomysłu. Jak się jednak okazuje – okazja na darmowe pieniądze wraca wraz ze świętami. Szanuj swój czas!

Jeśli zatem chcesz zrobić szybkie zakupy, to Kaufland może być w tym roku idealnym miejscem. Nie dość, że jest to jeden z najtańszych obecnie marketów to jeszcze stara się zapewnić minimalny czas obsługi przy kasach.

bon 5 pln od kaufland

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Na ich stronie można przeczytać: „Czekałeś dłużej niż 5 minut, a nie wszystkie kasy były otwarte? Otrzymasz bon o wartości 5 zł.”

Niestety nie jest tak różowo. Po pierwsze bon można otrzymać maksymalnie 1 raz na dzień. Po drugie aby go dostać nie mogą być otwarte wszystkie kasy.

Bon odbiera się w punkcie informacyjnym. Należy pracownikowi przedstawić paragon z kasy. Bon można wykorzystać na kolejne zakupy.

O marketach Kaufland

Kaufland to jedna z największych sieci marketów w Polsce. W Polsce Kaufland posiada ponad 200 sklepów zlokalizowanych w największych miastach. Poza tym nasze markety znajdują się w Niemczech, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach i na Słowacji. Grupa Kaufland należy do 10 największych przedsiębiorstw handlowych Europy i dominuje w branży sklepów wielkopowierzchniowych.

Darmowy bon od Kaufland info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo