Za darmo

50 000 kuponów na Pyszne za zakup Pepsi i Lays w Lidl

promocje w lidl

DYSKUSJA

Z dość ciekawą promocją wystartował Lidl. Promocja łączona jest z produktami marki Pepsi oraz Lay’s. A sam zakup tych produktów premiowany jest kuponem na Pyszne.pl

W promocji biorą udział wszystkie chipsy Lay’s oraz napoje Pepsi, Pepsi max, Mirinda, 7Up, Mountain Dew dostępne w Lidlu.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać kupon na jedzenie w Pyszne.pl o wartości 20 PLN należy zakupić w Lidlu przynajmniej jedną paczkę chipsów Lay’s oraz 1 butelkę napoju Pepsi, Mirindy, 7up lub Mountain Dew.

W Lidl można zakupić standardową paczkę chipsów Lay’s za ok. 4.2 PLN – 6 PLN w zależności od sklepu. Z kolei najtańszy produkt Pepsi to puszka Pepsi 200 ml, którą można zakupić już za 1,49 PLN.

Wartość kuponu do Pyszne.pl to 20 PLN. Minimalna wartość zamówienia podczas realizacji kuponu to 50 PLN. Kody ważne są do 29 lutego 2024 r.

Pula wszystkich kuponów do Pyszne.pl w promocji Lidl to aż 50 000. Promocja trwa do 30 listopada 2023 r. lub do wyczerpania puli kuponów do Pyszne.pl

pyszne lidl kupon 20 za pespi i lays

Aby odebrać kupon do Pyszne należy zeskanować kod QR na plakacie. Kod QR otwiera profil na FB Pepsi / Messengera. Na chacie należy wybrać opcję rozpocznij i postępować dalej zgodnie z instrukcjami. Po zarejestrowaniu paragonu i jego weryfikacji zostanie przesłany kod na Pyszne.pl o wartości 20 PLN.

Uwaga: zakup chipsów Lay’s oraz Pepsi musi być na 1 paragonie.

Uwaga 2: w promocji można wziąć udział tylko raz.

O marce Lay’s

Lay’s to największa w Polsce i na świecie marka chipsów ziemniaczanych. Marka nowoczesna, radosna, bliska konsumentom. Poprzez najwyższą jakość produktu, wprowadzanie do oferty nowych smaków chipsów ziemniaczanych i interesujące promocje, Lay’s dba o zaspakajanie potrzeb konsumentów. Innowacje i trendy wyznaczane przez Lay’s są punktem odniesienia dla innych marek, nie tylko w kategorii chipsów ziemniaczanych.

O Pepsico

Pepsi jest światowym liderem produkcji żywności i napojów z różnorodnej gamy produktów, która obejmuje ponad 20 marek. Produkty Pepsi można znaleźć w ponad 200 krajach na całym świecie.

Odbierz kupon Pyszne.pl info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
2
Zmieszany
1
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo