Za darmo

50 PLN do aplikacji Going na koncerty od Visa

kupony rabatowe do allegro shell ca helios multikino od visa

DYSKUSJA

Visa po raz kolejny zaskakuje. Tym razem wspólnie ze swoim partnerem Going rozdaje vouchery o wartości 50 PLN. Sprawdź jak odebrać kartę podarunkową. Spiesz się – ilość jest limitowana. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o świetnej okazji na gadżety drukowane Moo oraz darmową wyprawkę dla dzieci na rozpoczęcie roku szkolnego Papiernik.

Going to platforma skupiająca najważniejsze wydarzenia kulturalne i imprezy rozrywkowe organizowane w całej Polsce. Going jest prowadzony przez pasjonatów muzyki, kultury i sztuki, którzy codziennie selekcjonują i polecają najciekawsze wydarzenia i zjawiska kulturalne. Znajdziecie je na stronie www, w aplikacji, na portalu Going. MORE i w social mediach. Aplikacja oferuje pełny zbiór, kulturalno-rozrywkowych wydarzeń na żywo z największych ośrodków miejskich w Polsce.

Aby skorzystać z okazji należy mieć kartę Visa zarejestrowaną w programie Visa Benefit. Dzięki takiej rejestracji uzyskuje się dostęp do limitowanych ofert i benefitów. Więcej na ten temat oraz instrukcję jak dokonać takiej rejestracji znaleźć można w naszym poradniku Visa Benefit.

Po zalogowaniu na swoje konto w serwisie Visa Benefit należy przejść do dedykowanej oferty. Link do niech tradycyjnie publikujemy na dole wpisu. Następnie należy kliknąć przycisk „Zrealizuj”. Zostanie wygenerowany unikalny kod karty podarunkowej o wartości 50 PLN.

Karta podarunkowa jest o wartości 50 PLN do wykorzystania w Going. Może zostać zrealizowany wyłącznie przez internet. Karta podarunkowa nie obowiązuje w przypadku zakupu biletów na aktywności typu: parki świateł, parki trampolin, active bar, wystawy oraz w przypadku przedsprzedaży, pre-sale partnerskiego, promocji Empik Premium. Kartą podarunkową nie można płacić także w Empiku. Kod ważny jest przez 12 miesięcy.

Za w ten sposób uzyskaną kartę podarunkową można zakupić chociażby wejściówkę na Clout MMA 4 w hali Atlas Arena lub Jurassic Adventure w warszawskim Muzuem Nowa Praga. Ceny biletów na oba wydarzenia zaczynają się od ok. 55 PLN (wraz z opłatą serwisową).

Aby skorzystać z tej oferty w Internecie, kliknij poniższy przycisk i wpisz kod promocyjny po przejściu do płatności, jeśli będzie wymagany.

Akcja trwa do wyczerpania puli dostępnych voucherów Going lub do 22 grudnia 2024 r. Po wykorzystaniu puli kodów oferta zostanie dezaktywowana, dlatego po wygenerowaniu kuponu warto go zapisać bądź wykonać zrzut ekranu.

Promocja kończy się w niedziela 22 grudnia, 2024 .

Karta podarunkowa Going info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo