CashbackPromocje

50 PLN zwrotu za zakup zabawek Vtech [promocja cash back]

darmowe zabawki od vtech

DYSKUSJA

Vtech przygotował bardzo fajną promocję cash back dla dzieci i ich rodziców. Biorąc w niej udział można otrzymać częściowy zwrot za zakup produktów tej marki. To kolejna edycja tej promocji cash back vTech (piąta).

Vtech to nie tylko zabawki. To coś więcej. Są interaktywne. Mają za zadanie uczyć i rozwijać. Dzieci kochają te zabawki! Wpierające rozwój pchacze, czy hula-kula zachęcająca do przemieszczania się za nią. Ponadto zabawki zachęcające do mówienia. Choć rodzice czasem mają dość ilości dźwięków, jakie są w ich otoczeniu, jakość, trwałość, kolor i radość zabawy rekompensują wszystko.

słownik dla przedszkolaka vtech zabawka

promocja cash back zabawki interaktywne vtech

Vtech jak sama nazwa wskazuje oferuje produkty oparte na technice. Pierwsza zabawka pojawiła się w sprzedaży w 1976 roku. Obecnie marka ma pracowników w kilkunastu krajach Europy i USA. Od pierwszego produktu misją jest nauka przez zabawę. Najbardziej znane są edukacyjne tableciki i smartfony oraz ogromna gama interaktywnych zabawek dla niemowląt.

W ramach akcji promocyjnej cash back za zakup dowolnych zabawek Vtech za minimum 100 PLN można otrzymać zwrot w wysokości 50 PLN czyli nawet 50% zniżki. Zakupu zabawek można dokonać dowolnym sklepie stacjonarnym znajdującym się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej np. Carrefour, E.Leclerc, Auchan lub sklepie internetowym sieci Selgros, 5 10 15 lub Smyk.

Uwaga: w promocji nie biorą udział nianie elektroniczne Vtech.

Pula zwrotów za zakup zabawek Vtech to 1800 sztuk. Promocja trwa do 12 listopada 2023. Promocja podzielona jest na 4 etapy po 462 zwrotów.

Promocja Vtech info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

3 Komentarze

  1. Pula zwrotów została wyczerpana. Promocja jest już nieaktualna.

    1. @Nadia bo? Akcja już dawno zakończona.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cashback