Darmowe próbki

2700 próbek Bebilon Alerlac dla dzieci

bebilon gratisy

DYSKUSJA

Bebilon od dłuższego czasu prowadzi rozdawane próbek dla dzieci. Obecnie można za dołączenie do klubu Bebilon otrzymać zestaw testowy Alerlac.

Bebilon Alerlac to produkt do karmienia dzieci. Przeznaczony jest on dla dzieci z alergią na białko mleka krowiego oraz do urozmaicania diety niemowląt po czwartym miesiącu życia. Nadaje się również do karmienia dzieci z nietolerancją pokarmową. Receptura Bebilon Alerlac została specjalnie opracowana przez ekspertów Bebilona na bazie wieloletnich doświadczeń i badań dotyczących żywienia wrażliwych organizmów niemowląt.

darmowe próbki Bebilon Alerlac

Bebilon Alerlac nie zawiera białka mleka krowiego ani białka soi, laktozy ani glutenu. Pokarm został wzbogacony o cenne witaminy i minerały jak wapń i witaminę D dla prawidłowego wzrostu kości, cynk oraz witaminy A, C dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego, żelazo i jod dla prawidłowego rozwoju poznawczego. Cena w sklepie to ok. 24 PLN / 400 g. produktu zbożowego. Pozwala to na 11 porcji posiłku.

Próbki Bebilon Alerlac

W skład wyprawki dla dzieci od Bebilon wchodzi 1 pudełko Bebilon Alerlac o wadze 70g oraz list informacyjny.

Aby zamówić darmowe próbki Bebilon Alerlac dla dziecka, należy przejść na landing page Bebilon i wypełnić formularz, podać że jest się rodzicem dziecka w wieku od 3 do 35 miesięcy. Formularz zawiera także ankietę z podstawowymi pytaniami o dziecko i jego dane. W ramach formularza zamówienia wyprawki z próbkami należy także napisać dlaczego chciałabyś/chciałbyś otrzymać Bebilon Alerlac do wypróbowania przez Twoje dziecko?

Akcja promocyjna z próbkami Bebilon trwa do 7 grudnia 2016 roku.

Zamów darmowe próbki Bebilon Alerlac info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki