Za darmo

3 miesięcy abonamentu TOK FM premium

darmowy abonament od tok fm

DYSKUSJA

Tok FM posiada swoją usługę premium. Aktywując ją otrzymuje się dostęp do luksusowych i wyjątkowych treści. Od teraz można liczyć na 3 miesiące abonamentu premium gratis.

Tok FM w ramach swojego serwisu premium umożliwia subskrybentom nielimitowany dostęp do treści. Abonament który można otrzymać na 3 miesiące gratis to dostęp premium przez takie kanały jak WWW i aplikacji Tok FM. Dodatkowo można liczyć na dostęp do obszernego archiwum podcastów i audycji. Można również korzystać z indywidualnych kanałów RSS z podcastami audycji TOK FM.

Korzystając z abonamentu premium w Tok FM poniekąd wspieramy niezależną działalność radia zarówno w internecie jak i w przestrzeni publicznej.

Dostępne są 3 abonamenty Premium:

  • Usługa „Tylko WWW” umożliwia dostęp do Podcastów TOK FM bez dodatkowych reklam audio i wideo, emitowanych przed nagraniami na stronie internetowej, przez okres: 1, 3 lub 12 miesięcy. Dodatkowo wyłączane są reklamy przed transmisją Radia na stronie.
  • Usługa „Aplikacja+WWW” umożliwia dostęp do Podcastów TOK FM bez reklam na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej TOK FM, na jednym urządzeniu mobilnym, przez okres: 1, 3 lub 12 miesięcy.
  • Usługa „MultiDostęp” umożliwia pełny dostęp do Podcastów TOK FM bez reklam na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej TOK FM, na 4 różnych urządzeniach mobilnych, a także dostęp do indywidualnego kanału RSS – przez okres 1, 3 lub 12 miesięcy.

Aby skorzystać z promocji i tym samym aktywować dostęp premium do podcastów Tok FM należy przejść na dedykowaną stronę internetową i podać kod: AUTYZM .

Po zalogowaniu w serwisie przejdź na stronę aktywacji kodu i wpisz lub wklej w formularz otrzymany kod. Po wpisaniu kodu w formularzu zatwierdź operację przyciskiem „Aktywuj”. Po pomyślnej aktywacji kodu możesz już korzystać z Dostępu Premium.

Uwaga: kod promocyjny lub prezentowy można aktywować wyłącznie na koncie użytkownika, które nie posiada w danej chwili żadnych aktywnych pakietów Dostępu Premium.

O radiu Tok FM

TOK FM to polska ponadregionalna stacja radiowa o charakterze informacyjno-publicystycznym o profilu lewicowo-liberalnym, nadawana w kilkudziesięciu miastach Polski, a także za pośrednictwem Internetu i jako niekodowana z satelity Hot Bird. Radio TOK FM podejmuje ciekawe i odważne tematy, a jego informacyjny charakter podkreśla hasło „TOK FM – posłuchaj, aby zrozumieć”.

Tok FM Premium info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
1
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

  1. Aktualnie działający kod (12.02.2023) na darmowy miesiąc w TokFM to „AUTYZM”

    1. @Andrzej47 dzięki – zaktualizowałem.

  2. Ten kod daje 1 czy 3 darmowe miesiące?

  3. Kolejny kod na darmowy dostęp: „POLITYKA23”. Działa, sam przed chwilą aktywowałem (17.04.2023).

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo