Za darmo

6 miesięcy Tinder Plus za darmo

darmowe gadżety od huawei

Huawei po raz kolejny zaskakuje. Niedawno informowaliśmy Was o promocji z voucherami za instalowanie aplikacji ze sklepu Huawei. Tym razem promocja dotyczy abonamentu premium w Tinder.

W internecie wiele jest portali randkowych, ale jest tylko jeden niedościgniony lider – Tinder. Tinder to znana aplikacja do poznawania ludzi, szukania miłości i zawierania znajomości z ludzmi ze swojej okolicy. To najpopularniejszy serwis tego typu na świecie. Tinder został uruchomiony w sierpniu 2012 roku i bardzo szybko stał się ogólnoświatowym hitem. Dostępny jest jako aplikacja na systemy operacyjne iOS oraz Android, ponadto w wybranych krajach można z niego korzystać w przeglądarce internetowej. Aplikacja jest raczej dla tych co zwracają uwagę na wygląd partnera, a nie jego wnętrze. Jeśli zatem w pierwszej kolejności zwracacie uwagę na zainteresowania, styl bycia i podobne charaktery – na Tinderze nie macie czego szukać.

Użytkownik ma do wyboru akceptację odpowiadających mu profili osób lub odrzucenie ich w przypadku braku zainteresowania. W ten sposób tworzymy swoją własną bazę ulubionych profili, które najbardziej nam się spodobały. Jeżeli któraś z tych osób, również i nas zaakceptuje, istnieje duże prawdopodobieństwo spotkania.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

W ramach abonamentu Tinder Plus można otrzymać dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu. Pozwalają one na nielimitowane przeglądanie profili a także wypromowanie naszego profilu przed bezpłatnymi kontami:

  • Nieograniczone polubienia
  • Druga szansa
  • 5 Superlajków na dzień
  • 1 Boost w miesiącu
  • Paszport
  • Bez reklam

huawei rozdaje za darmo tinder plus

Oprócz tego dostępne są abonamenty Tinder Gold oraz Tinder Platinum. Przy czym przedmiotem okazji jest ten pierwszy abonament – Tinder Plus. Jak go otrzymać za darmo na 6 miesięcy? Wystarczy zainstalować sklep Huawei App Galery (jeśli macie telefon Huawei lub Honor nie musicie tego robić) i wziąć udział w walentynkowej promocji. Za zainstalowanie wybranych aplikacji otrzymuje się punkty / serduszka. Za zebarnie ich 5 sztuk można odebrać kupon na 6 miesięcy Tinde Plus.

Odpowiedniego ekranu promocyjnego szukajcie w aplikacji AppGallery.

Po odebraniu kodu aktywujemy przez przeglądarkę internetową. Należy zainstalować aplikację Tinder (jeśli pobierzecie aplikację Tinder ze sklepu Play to niestety nie otrzymacie vouchera na 6 miesięcy Tinder Plus). Po spełnieniu warunków promocji należy pobrać kod promocyjny z sekcji „Prezenty” w App Gallery, skopiować go i aktywować w serwisie Tinder tworząc odpowiedni link: tinder.com/vip/OTRZYMANY-KOD . W odpowiedzi powinien zostać aktywowany abonament Tinder Plus na 6 miesięcy całkowicie za free.

Promocja z darmowymi voucherami do Tinder trwa do 30 czerwca 2023 r. Vouchery ważne są do 3 marca 2024 r.

Uwaga: kody można aktywować wyłącznie w określonej lokalizacji (obecnie także i w Polsce). Należy to zrobić przez przeglądarkę.

Uwaga 2: Nie trzeba posiadać telefonu Huawei by korzystać z promocji.

Promocja z Tinder Plus za darmo ważna jest do odwołania lub wyczerpania puli kuponów promocyjnych (w obecnej promocji 6000 voucherów).

O telefonach Huawei

Huawei to chiński koncern specjalizujący się w produkcji urządzeń mobilnych, a w szczególności smartfonów i tabletów. Został założony w 1987 roku, ale rozwinął się dynamicznie w ostatnich latach zdobywając szturmem europejski i amerykański rynek. Założycielem oraz prezesem firmy jest Ren Zhengfei. Siedzibą firmy jest Shenzhen, w prowincji Guangdong, w Chinach.

Odbierz Tinder Plus za darmo info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
2
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
4
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo