Za darmo

8 PLN za darmo od mPay

darmowe doładowanie w mpay

DYSKUSJA

mPay dla nowych użytkowników aplikacji / serwisu do mikropłatności przygotowało bonus w wysokości 8 PLN. Jak go otrzymać? O tym w dalszej części wpisu.

Niedawno publikowaliśmy okazję, w której można otrzymać voucher od Huawei na doładowanie 10 PLN w mPay. Tym razem promocja adresowana jest dla nowych użytkowników, którzy jeszcze nie posiadają konta. Korzystając z obu promocji w odpowiedniej kolejności można zgarnąć nawet 8 PLN całkowicie za free.

naklejka mpay

Zweryfikowane konto pozwala korzystać z rozszerzonego katalogu pomocnych na co dzień funkcjonalności. Aplikacja mPay pozwala na zakup biletów komunikacji miejskiej, kolejowych, doładowań telefonów prepaid, doładowań w grach i usługach premium oraz opłacenia parkowania w centrum miasta. Od niedawno aplikacją mPay można także wysłać i opłacić paczkę.

[affcoups id=”14764″]

Aby otrzymać darmowe doładowanie o wartości 8 PLN należy przejść na dedykowaną stronę internetową, zainstalować aplikację mPay i po rejestracji podać odpowiedni kod: PD821. Jeśli wszystko wykona się prawidłowo saldo konta / portmonetki zostanie powiększone o 8 PLN.

Uwaga: akcja przeznaczona jest dla nowych użytkowników, którzy do tej pory nie posiadali konta w mPay. Trwa do 18 października 2021.

Odbierz 8 PLN od mPay info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

13 Komentarze

 1. Super właśnie wpadło 8 zeta

 2. „system nie jest dostępny, spróbuj ponownie później”

 3. W którym momencie trzeba podać ten kod? Zainstalowałem aplikacje zweryfikowałem konto i nie wiem gdzie to trzeba wpisać?

  1. @A jeśli dobrze kojarzę to trzeba u góry kliknąć w portmonetki i tam wpisać.

 4. @Piotr Kowalski wpisuje kod w zakładce voucher, ale nie wchodzi. Coś jest nie tak

  1. @A na pewno masz świeże i zweryfikowane konto?

 5. Jak wykorzystac 10 zl z bonusu niedarady ich wykorzystac

 6. nie ma gdzie wpisac tego kodu sciema

  1. @Anna wpisujesz w sekcji zasil > kod promocyjny

 7. nie działa to 8 zł

 8. No super! Ja sama od niedawna korzystam z aplikacji mPay i okazała się ona dla mnie wielkim odciążeniem. Nie dość, że jest prosta w obsłudze to też jest bardzo rozbudowana

 9. Mnie właśnie dużo osób polecało aplikację mPay. Znajoma z pracy z niej korzysta i faktycznie nie ma co do niej żadnych zastrzeżeń, dodatkowo jest ona też bardzo prosta w obsłudze

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo