Za darmo

8 września darmowa komunikacja miejska we Wrocławiu

darmowe przejazdy komunikacja miejską mpk wroclaw

Czasami są takie dni, kiedy można zostać miło zaskoczonym podczas drogi do pracy czy szkoły. Jednym z takich dni jest chociażby dzień 8 września – Międzynarodowy Dzień Walki z Analfabtyzmem.

W ramach obchodów tego dnia organizuje się wiele akcji towarzyszących. We Wrocławiu taką akcję 8 września rozpoczęło MPK. Jak się okazuje, przez cały dzień można korzystać z wrocławskiej komunikacji miejskiej całkowicie za darmo. Trzeba jednak spełnić jeden zasadniczy warunek.

Aby móc poruszać się po mieście bez opłat tramwajami i autobusami należy zabrać ze sobą książkę. To ona jest swoistym biletem umożliwiającym darmową wejściówkę do środka komunikacji miejskiej.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Co ważne – książka nie musi być papierowa. Kontrolerzy będą brali także eBooki. Niestety nie wiadomo czy w całej akcji biorą udział także audiobooki? Pewnie nie!

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Za darmo