Promocje

Akademia Zdrowego Brzuszka – konkurs Bebiko

bebiko próbki za darmo

DYSKUSJA

Bebiko wystarowało z nową edukacyjną inicjatywą o nazwie Akademia Zdrowego Brzuszka. To nie tylko projekt edukacyjny, ale także konkurs, w którym można zdobyć cenne nagrody – w tym 3 karty podarunkowe o wartości 3000 PLN.

Akademia Zdrowego Brzuszka składa się z kilkunastu modułów. Zostały one podzielone na 3 kategorie: jestem w ciąży, karmię piersią, podaję mleko modyfikowane. Każda kategoria zawiera kilka modułów, które są w formie kursu. Po zakończeniu każdego z nich otrzymuje się szansę na zdobycie nagród i gadżetów: gryzaki, zawieszki do wózków, grzechotki, uchwyty na smoczki, śliniaki.

konkurs bebiko gadżety akademia brzuszka

„Akademia to platforma edukacyjna dla Rodziców, którzy chcą wiedzieć, jak właściwie odżywiać maluszka oraz jak dbać o jego układ pokarmowy, który jest kluczem do prawidłowego wzrostu i rozwoju.”

W ramach każdej Lekcji Uczestnik odpowiada na pytania zamknięte związane z tematem danej Lekcji. Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania zamknięte Uczestnik może przystąpić do związanego z daną Lekcją Konkursu. W ramach konkursu, oprócz odpowiedzi w quizie należy także odpowiedzieć na 1 z 3 pytań otwartych np. Podziel się z nami mitami odnośnie diety przyszłej mamy i opisz, jak byś je obaliła.

Rozwiązanie quizu z poziomu mistrzowskiego umożliwia zdobycie 1 z 3 kart przedpłaconych o wartości 3000 PLN.

Uwaga: Można brać udział wiele razy. Regulamin konkursu nie wyklucza kilkukrotnego udziału.

Konkurs Bebiko trwa do 12 września 2017 r.

O Bebiko

Bebiko to jeden z wiodących producentów produktów żywieniowych dla dzieci i niemowląt. Marka należy do firmy Nutricia, która od 1901 roku specjalizuje się w produkcji żywności dla dzieci. W 2008 roku została uznana za najcenniejszą markę wśród wszystkich polskich marek produktów spożywczych.

Konkurs Bebiko info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje