Darmowe próbki

Akcja Zostań Wodniakiem – darmowe rejsy

zostań wodniakiem

Wystartowała darmowa akcja Zostań Wodniakiem, w której każdy który wyrazi chęć otrzyma możliwość nauczenia się podstaw żeglarstwa. To świetny sposób na spędzenie wakacji i nauczenia się czegoś nowego.

Akcja Zostań Wodniakiem skierowana jest do osób, które nigdy dotąd nie miały okazji uprawiać sportów wodnych. Odkryj nową pasję i dołącz do tysięcy osób, które aktywnie spędzają czas na wodzie. Korzystając z akcji w łatwy sposób zrobisz pierwszy krok i otrzymasz kompletną informację na temat dalszych etapów.

kurtka-zeglarska

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

W ramach akcji można korzystać z darmowych rejsów łodziami motorowymi, motorówkami, deskami SUP czy jachtami.

Inicjatorami akcji jest Sztorm Grupa oraz Polska Izba Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polskie Jachty. Z darmowego szkolenia można skorzystać w takich miastach jak Katowice, Gdańsk, Węgorzewo, Mikołajki, zalew Zegrzyński (okolice Warszawy), Kalisz, Wrocław, Rydzewo, Szczecin, Gdynia i Poznań.

Aby wziąć udział w akcji należy przejść na dedykowaną stronę internetową i dokonać rezerwacji – kliknąć w zdjęcie wybranego wydarzenia i postępować z dalszymi instrukcjami.

Dołącz do akcji Zostań Wodniakiem info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Darmowe próbki