Za darmo

Aktywuj opcje w aplikacji Allegro i odbierz 5 PLN za darmo

Allegro kupon rabatowy - promocja

DYSKUSJA

Jak otrzymać 5 PLN od Allegro? To proste! Wystarczy aktywować jedną opcję na swoim koncie aby dostać w nagrodę kupon.

Sposób na zdobycie darmowych 5 PLN od Allegro jest bardzo prosty. Wystarczy skorzystać z naszego poradnika aby otrzymać darmowe pieniądze w formie kuponu na zakupy w popularnym serwisie aukcyjnym.

To mogą być prawdopodobnie najszybciej zarobione 5 PLN w ostatnim czasie. Jak zatem odebrać rzeczony kupon i z jakiej okazji?

Otóż sprawa jest prosta – Allegro wystartowało z promocją, która trwa do 10 maja 2024. Wszyscy, którzy aktywują w aplikacji Allegro lub na swoim koncie zgody marketingowe otrzymają w nagrodę kupon 5 PLN.

kupon 5 zl allegro promocja

Czy taka promocja jest opłacalna dla Allegro? Moim zdaniem tak. Biorąc pod uwagę ostatnie zmiany w RODO i ochronę prywatności w Internecie to pozyskiwanie zgód na treści reklamowe i marketingowe stało się o wiele bardziej trudne.

Promocja Allegro pokazuje też dokładnie na ile sam portal aukcyjny wycenia nasze dane osobowe i zgodę na przekazywanie treści reklamowych. Czy 5 PLN to dużo? Wydaje się, że tak.

Jeśli zdecydujecie się na aktywację wymaganych zgód i spełnicie warunki promocji, otrzymacie od Allegro kupon o wartości 5 PLN. Kupon rabatowy może zostać wykorzystany na zakupy o wartości całkowitej min. 40 PLN. Sam kupon jest ważny 14 dni.

Warto też zwrócić uwagę na zapis regulaminowy, który mówi, że akcja przeznaczona jst dla użytkowników, którzy w dniu 16 kwietnia 2024 mieli nieaktywną zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez powiadomienia.

O serwisie aukcyjnym Allegro

Allegro to najbardziej znany serwis aukcyjny w Polsce. Powstał w 1999 roku, a jego założycielem był Arjan Bakker. Allegro umożliwia za swoim pośrednictwem sprzedaż niemal wszystkich przedmiotów, zarówno osobom indywidualnym jak i firmą. Dzisiaj społeczność Allegro liczy ponad 14 mln Użytkowników.

Regulamin i zasady promocji Allegro info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

2 Komentarze

  1. kocham was

  2. kocham was bardzo

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo