Darmowe próbki

Aplikacje mobilne sklepów z okazjami

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Hipermarkety zadomowiły się już na naszym rynku ładne kilka lat temu. Od jakiegoś czasu dość ładnie konsolidują rynek detaliczny. Chociażby za pomocą programów lojalnościowych i możliwości otrzymywania ofert specjalnych dla osób korzystających z ich aplikacji mobilnych.

Carrefour
Biedronka
Lidl
Aldi
Tesco
E.Leclerc
Auchan
Superpharm

Promocje Carrefour z gratisami i nie tylko

Do takich sklepów należy chociażby Carrefour, Tesco czy E.Leclerc – czyli znane duże sieci marketów, które działają na terenie Polski.

Carrefour na ternie naszego kraju posiada 3 marki: hipermarkety Carrefour, Carrefour Market dla codziennych zakupów i Carrefour Express gdy się spieszymy.

Sieć prowadzi regularne, cykliczne akcje promocyjne np. promocje pod nazwą superoferty, współpracuje z producentami sprzętu AGD i RTV (obecnie można otrzymać 50% rabat na zakup sprzętu Grundig), akcje z naklejkami uprawniające do odbioru gadżetów, 2 za 1 (gratisowy drugi produkt), gratisy do zakupów pełnowartościowych produktów (próbka pasty do zębów przy zakupie gum orbit).

Największą popularnością cieszą się akcje z gratisami. Swojego czasu kolejki ustawiały się na zakupy „Kup 1, weź drugi za 1 PLN”. Carrefour w poniedziałki i piątki organizuje także akcje premiowe, w których przy zakupie od 50 PLN można odebrać bony nawet na 30 PLN.

Dodatkowo Carrefour premiuje posiadaczy kart rodzinka i kart kredytowych Visa Carrefour, dzięki którym można płacić mniej za zakupy (ostatnio można dostać premię 2% za zakup paliwa na stacjach Carrefour).

Darmowa aplikacja Carrefour na Android i iOS

Te i inne promocje można śledzić dzięki darmowej aplikacji na smartfona Carrefour. Oficjalna aplikacja Carrefoura została stworzona na system Android i iOS. Jeśli chcecie być na bieżąco zachęcam do pobrania tych aplikacji. Oprócz okazji, znaleźć można aktualne gazetki, tworzyć własne listy zakupów czy skanować kody produktów.

Aplikacja Biedronki, Aldi i Lidla

Biedronka, Aldi i Lidl również udostępnili niedawno swoją aplikację, jednak oprócz korzyści zapoznania się z najnowszą gazetką promocyjną nie oferuje zbytnio ciekawych opcji, które mogą zainteresować zakupożerców.

Aplikacja Tesco

Program Club Card to jeden z moich ulubionych programów lojalnościowych. Nie dość, że Tesco regularnie zaskakuje ciekawymi promocjami, to dodatkowo regularnie dla aktywnych uczestników programu przesyłane są kupony rabatowe i bony na zakupy. Dodatkowo regularnie Tesco organizuje dodatkowe akcje, w których po przekroczeniu odpowiedniego progu zakupów przy kasie drukowane są dodatkowe kupony np. darmowa kawa w Bistro, zniżka na paliwo na stacji paliw Tesco czy zniżka na następne zakupy.

W Programie Club Card otrzymuje się punkty za wszystkie zakupy za wyjątkiem alkoholu i tytoniu. Przelicznik jest różny w zależności czy kupuje się produkty sygnowane przez Tesco czy inne marki. Dodatkowo Tesco w porozumieniu z producentami organizuje specjalne promocje, w których zakup danego produktu premiowany jest dodatkowymi punktami lub taki zakup z kartą Club Card skutkuje obniżeniem ceny.

Tesco wydaje regularnie także gazetkę „Magazyn Tesco”, w której od czasu do czasu pojawiają się próbki różnych kosmetyków oraz dodatkowe kupony. Z kartą Club Card magazyn kosztuje jedynie 1 gr.

W 2015 roku Tesco wprowadziło aplikację, dzięki której można zrezygnować z otrzymywania papierowych wyciągów z programu lojalnościowego lub równolegle podglądać wykorzystane kupony. To wygodna i świetnie zaprojektowana aplikacja. Dodatkowo korzystając z aplikacji Tesco, w nagrodę otrzymuje się dostęp do dodatkowych bonusowych kuponów np. obniżających kwotę zakupów o 5 czy 10 PLN.

Program lojalnościowy E.Leclerc

E.Leclerc dla swoich wiernych klientów posiada program lojalnościowy, dzięki któremu można gromadzić punkty. Punkty potem wymieniane są na złotówki. Przelicznik jest prosty. Za wydane 50 PLN dostaje się 1 pkt. Dodatkowo trwa X edycja programu lojalnościowego E.Leclerc, w której za wydanie 80 PLN otrzymuje się 1 PLN na kartę. W przypadku wydania 150 PLN – 4 PLN.

darmowe-probki-bebilon

Sama karta jest bezpłatna i wydawana jest w Punkcie Obsługi Klienta E.Leclerc. Dla najlepszych klientow E.Leclerc przygotował także karty VIP. Można je otrzymać zdobywając 1000 PLN premii. Karta umożliwia płatność za zakupy w klasie pierwszeństwa bez kolejek, informacje o wyjątkowych promocjach, wejście na liczne eventy, prezentacje, degustacje, wydarzenia niespodzianki.

Program Skarbonka w Auchan

Auchan obecnie nie posiada żadnej aplikacji mobilnej. To chyba jedyny sklep tej wielkości, który nie jest jeszcze obecny w mobile. Auchan prowadzi jednak program Skarbonka, w której za zakupy promocyjnych produktów można otrzymać dodatkowe pieniądze na kartę lojalnościową np. 50 gr. Minusem tego rozwiązania jest to, że karta powiązana jest ściśle z kartą kredytową Visa Auchan lub MasterCard Skarbonka. W porównaniu do E.Leclerc czy Tesco, Auchan jest bardzo w tyle.

Produkty, w których można zdobywać pieniądze do Skarbonki oznaczone są w specjalny sposób. Przy zakupie produktów promocyjnych na sztuki otrzymuje się konkretną kwotę. W przypadku produktów na wagę – % wartości.

Saldo na koncie Skarbonka można odczytać na paragonie lub za pomocą czytnika na terenie hipermarketu. Warto zwrócić uwagę, że zgromadzone na koncie Skarbonka pieniądze mogą być wykorzystane już następnego dnia przy kolejnych zakupach i nie można ich wypłacić w gotówce lub zapłacić nimi za benzynę na stacji paliw Auchan. Zgromadzone środki kasowane są zawsze na koniec roku kalendarzowego.

Program lojalnościowy i aplikacja Super Pharm

To jeden z moich ulubionych programów lojalnościowych. Zdecydowanie przebija jakością ten od Tesco czy Rossmanna. Dla posiadaczy karty Superharm organizuje różnego rodzaju akcje jak środa pełna promocji, gdzie można kupić kosmetyki w bardzo okazyjnych cenach, uzyskać 50% rabat na perfumy, zakupić kosmetyki na zasadzie 1+1 za 1 grosz czy rozdawania próbek kosmetyków za wypełnienie ankiety.

Dodatkowo za każdy zakup otrzymuje się punkty, które później można wymieniać na darmowe kosmetyki. Wszystkie promocje można sprawdzić w całkiem dobrze wykonanej aplikacji. Można również w niej aktywować wybrany kupon (nie trzeba go wówczas drukować). Dodatkowo w każdej drogerii Super Pharm znajduje się przy wejściu komputer z ekranem dotykowym i zainstalowaną aplikacja, gdzie można sprawdzić stan punktów, zapoznać się ze wszystkimi promocjami oraz aktywować kupony.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Darmowe próbki