Za darmo

Audiobooki w abonamencie nawet przez 60 dni za darmo od Empik Go

w promocji za darmo od empik

DYSKUSJA

Słyszeliście o Empik Go? To nowa usługa Empiku wzorowana na pomyśle Audioteki Klub lub Legimi, która pozwala na słuchanie audiobooków i słuchowisk w ramach abonamentu.

W ostatnim czasie z wiadomych względów wiele firm rywalizuje i udostępnia kolejne usługi za darmo w ramach testów. Przymusowa kwarantanna to świetna okazja do przetestowania wielu usług, za które często trzeba płacić nie małe pieniądze. Jedną z takich usług jest Empik Go.

Wobec braku dostępu do bibliotek i innych pomocy naukowych oraz konieczności realizacji programu nauczania na odległość, chcemy wesprzeć nauczycieli i młodzież, a w szczególności tegorocznych maturzystów oraz ósmoklasistów, którzy wkrótce przystąpią do najważniejszych egzaminów – Kuba Piotrkowicz, Menadżer Empik Go.

Dostęp do bogatej oferty audiobooków i elektronicznych książek można znaleźć między innymi w usłudze Empik Go. Usługa ta obecnie dostępna jest przez 60 dni za darmo w ramach abonamentu testowego bez zobowiązań. Obecnie Empik Go zawiera 13 000 pozycji, w tym e-booków, audiobooków, słuchowisk i podcastów.

Aplikacja Empik Go została stworzona na najpopularniejsze systemu operacyjne – Android i iOS. Z dedykowanego serwisu można także korzystać z poziomu komputera.

Aby wziąć udział w akcji i odebrać kod na darmowy dostęp do Empik Go, należy przejść na dedykowaną stronę internetową, wpisać swój adres e-mail w odpowiednim miejscu. Wówczas zostanie wygenerowany specjalny kod do rejestracji. Po jego wprowadzeniu podczas zakładania nowego konta zostanie aktywowany dostęp na 30 dni.

Aby skorzystać z promocji należy wprowadzić na stronie aktywacji Empik Go jeden z poniższych kuponów:

[affcoups vendor=”15475″]

Kup napoje w Żabce i odbierz kupon Empik Go [ZAKOŃCZONE]

Równolegle z główną akcją Empiku, trwa także promocja zorganizowana przy współpracy z Żabką. Jak się okazuje, kupując 3 dowolne napoje Pepsi, 7up, Mirinda lub Mountain Dew można otrzymać kupon na 90 dni usługi Empik Go.

Promocja Żabki i Empik trwa do 31 marca 2020 r. Pula wszystkich kodów jest pokaźna i wynosi 200 000 sztuk. Podczas zakupów trzeba zeskanować aplikację Żabki.

Empik Go Free – darmowy dostęp do usługi

Empik wprowadził dodatkową wersję abonamentu usługi Empik GO. W podstawowym zakresie można aktywować dostęp do niektórych książek i audiobooków za darmo.

 • 20 000 mil podmorskiej żeglugi – Verne Juliusz
 • W 80 dni dookoła świata – Verne Juliusz
 • Trzej muszkieterowie – Dumas Aleksander
 • Winnetou – May Karol
 • Niewidzialny człowiek – Wells Herbert George
 • Wehikuł czasu – Wells Herbert George
 • Lalka – Produkcja Oryginalna Empik Go – Prus Bolesław
 • Fucking Bornholm – Oryginalny Serial Empik Go – Kasperaszek Filip, Kazejak Anna
 • Kryminatorium Empik Go – Myszka Marcin
 • Fakap. Urodziny – Oryginalny Serial Empik Go – Sipika Juliusz
 • Fakap. Kołcz Lajk – Oryginalny Serial Empik Go – Sipika Juliusz
 • Zderzenie nad Uberlingen – Przerwany lot. Największe katastrofy lotnicze – Serial Dokumentalny Empik Go – Darmetko Gabriela
 • Chaos. Oryginalny Serial Empik Go – Szmidt Robert J.
 • Dublerka – B.A. Paris, Clare Mackintosh, Sophie Hannah, Holly Brown
 • Molly – Lingas-Łoniewska Agnieszka

Dostęp można aktywować na swoim koncie w sklepie Empik. Wyszukując odpowiednią pozycję w bazie Empik GO należy kliknąć przycisk „Słucham w aplikacji Empik GO” i zezwolić na dodanie do biblioteki danej pozycji. Audiobook powinien być widoczny w szczegółach konta w zakładce „Produkty cyfrowe”.

O sklepach Empik

Empik to jedne z najpopularniejszych księgarni i salonów muzycznych w Polsce. Empik istnieje od 1991 roku i specjalizuje się w sprzedaży książek, wydawnictw muzycznych, filmów, gier, programów, odbitek, audiobooków i akcesoriów komputerowych oraz prasy, a także biletów na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe, artykułów wyposażenia wnętrz i kulinarnych, gadżetów podróżniczych, zabawek kreatywnych i łamigłówek, przyborów fitness i spa. Obecnie Empik posiada blisko 200 salonów w całej Polsce.

Empik Go na 60 dni za free info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
2
Zmieszany
0
Wrr
1
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

4 Komentarze

 1. Gdzie ten kod na 60 dni? Tytuł artykułu mylący

  1. @Beata w treści masz przypięte 2 promocje z Empik GO.

 2. U mnie niestety nie ma kodu☹️

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo