Promocje

Balustrady stalowe – połączenie funkcjonalności i estetyki

logotyp zakupersi

Balustrady są istotną częścią budynku, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ich główną funkcją jest ochrona przed upadkiem z wysokości.
tube-bender-2819137_1920

Balustrady stalowe umieszczone na balkonie gwarantują bezpieczeństwo jego użytkowania, szczególnie jeżeli balkon znajduje się na wysokim piętrze. Montowane są również na schodach, oknach bądź jako ściany działowe na otwartej przestrzeni.

laser-2819138_1920

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Uniwersalny charakter balustrad stalowych

Stal ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie, wykorzystywana jest szeroko w każdym sektorze. Wykonywane są z niej różnego typu urządzenia, narzędzia, sprzęty lub elementy stosowane w budownictwie. Balustrady stalowe cechują się nowoczesnym wyglądem. Bardzo chętnie montowane są we współczesnym budownictwie, które charakteryzuje się minimalistycznym wykończeniem. Najczęściej balustrady spotkać możemy na balkonach oraz schodach. Pełnią one funkcję zabezpieczającą, uniemożliwiając upadek z wysokości. Balustrady stanowią dodatkową ozdobę dla budynku. Mogą mieć zróżnicowany kształt, dopasowany do pozostałych elementów obiektu. Umieszczane są również wewnątrz budynku przy schodach, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas przemieszczania się pomiędzy kondygnacjami.

Gięcie rur oraz cięcie laserem

Firmy zajmujące się montażem balustrad oferują zazwyczaj ich wykonanie od podstaw. Proces produkcji odbywa się przy udziale specjalistycznych maszyn, które precyzyjnie nadają kształt tworzywu. Oprócz tworzenia balustrad możliwe jest również skorzystanie z innych rodzajów usług. Gięcie rur to proces, który pozwala na wykonanie masowej produkcji określonych elementów, wykorzystywanych np. przy produkcji maszyn, bram garażowych, drzwi stalowych, systemów hydraulicznych, w branży produkcyjnej, budownictwie, architekturze, motoryzacji, przemyśle czy wyposażeniu domu. Możliwość wielokrotnego powtarzania określonych elementów sprawia, że gięcie rur powszechnie wykorzystywane jest w wielu branżach.

Cięcie laserem polega na zastosowaniu nowoczesnej wycinarki laserowej, która nadaje określony kształt tworzywu. Niezależnie od skomplikowania elementu możliwe jest precyzyjne wykonanie pojedynczych lub seryjnych części. Również w tym przypadku niezbędne jest wykorzystanie profesjonalnych maszyn, których obsługa wymaga wiedzy doświadczonego zespołu pracowników. Elementy wycięte z metalu stosowane są jako części do maszyn, samochodów, ozdób do domu, ogrodu, narzędzi czy śrubek.

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Prosze o zapisanie mnie do newslettera

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje