Poradniki zakupowe

Bezpieczne pomieszczenia magazynowe – zadbaj o komfort prac remontowych

lessmessselfstoragepoznan

DYSKUSJA

Kupiłeś nowe mieszkanie i Twój entuzjazm przykrywa wizja przeprowadzki i remontu? Kończy Ci się czas najmu poprzedniego mieszkania, nie chcesz go już przedłużać i generować dodatkowych kosztów, ale jednocześnie zastanawiasz się co zrobić przez czas remontu nowego lokum ze swoimi rzeczami? Wniesienie ich do jeszcze niewykończonego mieszkania nie jest najlepszym pomysłem – utrudni i wydłuży prace remontowe, a przesuwanie mebli i innych przedmiotów z miejsca na miejsce może dodatkowo zwiększyć ryzyko ich uszkodzenia. Najlepszym pomysłem jest pozostawienie rzeczy na czas remontu w bezpiecznym miejscu o łatwym i bezproblemowym dostępie. Świetnie sprawdzą się do tego celu magazyny samoobsługowe Less Mess Storage. Wygodne, duże windy i szerokie korytarze pozwolą Ci na bardzo komfortowe użytkowanie.

Wynajem magazynu w Poznaniu

Dla mieszkańców Poznania dostępne są dwa oddziały Less Mess Storage – firmy zajmującej się najmem magazynów samoobsługowych. Jeden zlokalizowany jest przy ulicy Dąbrowskiego 550 i drugi przy ulicy Ostrowskiej 515. Szczegółowe informacje na temat najmu powierzchni magazynowej w Poznaniu znajdziesz na stronie internetowej https://www.lessmess.storage/self-storage-poznan/.

Oddział przy ulicy Dąbrowskiego znajduje się na jednej z najdłuższych ulic w Poznaniu w bezpiecznej okolicy, bezpośrednio przy trasie A2. Budynek ten cechuje się łatwym dojazdem do centrum miasta. Oddział przy ulicy Ostrowskiej również zlokalizowany jest w pobliżu trasy A2 oraz trasy szybkiego ruchu, dzięki czemu bez problemu dojedziesz do niego o każdej porze, również w godzinach szczytu. Przy obiekcie znajduje się duży i wygodny parking, mogący pomieścić samochody wielkogabarytowe, co jest bardzo dużym ułatwieniem dla osób, które chcą przechowywać w magazynach samoobsługowych duże gabarytowo przedmioty, a także dla właścicieli firm, którzy wykorzystują magazyny self storage do przechowywania swojego towaru i korzystają z podjazdów kuriera.

Krótko- i długotrwały wynajem powierzchni magazynowej

info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać