Za darmo

Biedronka idzie w „eko” – darmowe warzyworki zamiast zrywek

testowanie produktów biedronka

23 stycznia przypada dzień bez opakowań foliowych. Idąc z nurtem Biedronka dołączyła do trendu eko i zapowiedziała koniec tzw. zrywek – czyli jednorazowych foliówek na owoce. Do 28 stycznia klienci Biedronki mogą odbierać za darmo warzyworki.

Warunkiem otrzymania darmowego kompletu warzyworków w Biedronce jest zrobienie zakupów warzyw za minimum 20 PLN do 28 stycznia 2024. Komplet woreczków składa się z 2 warzyworków.

Przy zakupie owoców i warzyw w Biedronce, klienci mają okazję skorzystać z ekologicznych siateczek, zwanych warzyworkami. To alternatywa dla jednorazowych plastikowych torebek. W przypadku zakupów za minimum 20 PLN, Biedronka przekaże klientowi darmowy zestaw warzyworków.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Darmowe woreczki na warzywa będą wręczane przez kasjerów lub asystentów obsługujących kasy samoobsługowe podczas płatności za zakupy. Do udziału w tej inicjatywie nie jest konieczne posiadanie karty Moja Biedronka ani korzystanie z aplikacji.

darmowe warzyworki na warzywa biedronka wygląd siatki

Dzięki naszej akcji, chcemy upowszechnić dobre nawyki, których stosowanie przyczynia się do zmniejszania ilości jednorazowych tworzyw sztucznych w naszym środowisku. Zwykłe „zrywki” służą nam zaledwie od kilku do kilkunastu minut – a ich recykling jest kosztowny z powodu niezwykle małej masy oraz energii potrzebnej, by je najpierw odzyskać w sortowniach a następnie przetworzyć – traci na tym środowisko naturalne a przez to my wszyscy.

Jak podkreśla Biedronka – warzyworki są wykonane z poliestru, elastycznego tworzywa dającego dużą trwałość i wytrzymałość, są bezpieczne dla produktu a ich proces produkcji nie wymaga dużych nakładów energii. Ponadto jak się okazuje wielorazowe siateczki z poliestru zapewniają odpowiednią wentylację, co pomaga w utrzymaniu świeżości i lepszego smaku. Nowe opakowania mają wytrzymać do 5 kilogramów obciążenia, co pozwala na zapakowanie produktów w dużych ilościach.

Odebraliście już swoje warzyworki? Pochwalcie się w komentarzu!

O sklepach Biedronka

Biedronka to jedna z najpopularniejszych sieci dyskontów w Polsce. Sklepy należą do Jeronimo Martins. Główne hasło reklamowe “codziennie niskie ceny” ma pokazywać, że Biedronka jest sklepem do robienia codziennych zakupów.

Odbierz darmowe warzyworki info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
2
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo