Za darmo

Biedronka rozdaje darmowe torby na zakupy – zobacz jak odebrać za darmo

testowanie produktów biedronka

DYSKUSJA

Promocji w Biedronce zawsze sporo. Raczej ta sieć nie próżnuje jeśli chodzi o różnego rodzaju promocje. Oczywiście nie o wszystkich piszemy na łamach serwisu internetowego Zakupersi – wybieramy te, które naszym zdaniem są warte uwagi.

Jedną z takich promocji, z której warto skorzystać w Biedronce jest obecnie promocja polegające na otrzymania darmowego gadżetu – torby na zakupy.

Pamiętacie okazję na darmowe warzyworki, o której pisaliśmy na Zakupersach? Chyba jednak Biedronka nie idzie w EKO, bo torbę które można otrzymać w tej promocji nie jest eko. Jest co prawda wielorazowego użytku. Ale wykonana jest z tworzywa sztucznego.

Jej wygląd jest dość ciekawy i na pewno rzuca się w oczy (czerwony kolor z dużym napisem „Do Biedronki idę”. W dobie świętej wojny Lidl vs Biedronka to świetna okazja na dołożenie do pieca i zamanifestowanie innym, gdzie robimy zakupy.

torba biedronki za darmo

Torba Biedronki, którą można otrzymać w sklepie za darmo

Czy torba na zakupy od Biedronki jest dla każdego za darmo? No nie do końca. Trzeba spełnić określone warunki. Najważniejszy z nich to zakupy za przynajmniej 49 PLN. Kolejny – przy kasie należy zeskanować kod kreskowy, który aktywuje promocję. Kod znaleźć można także w aktualnej gazetce Biedronki.

Podobne torby wielorazowego użytku kosztują ok. 10 PLN.

Promocja z darmowymi torbami Biedronki trwa do 18 kwietnia 2024 r.

Odebraliście już swoje torby? Pochwalcie się w komentarzu!

O sklepach Biedronka

Biedronka to jedna z najpopularniejszych sieci dyskontów w Polsce. Sklepy należą do Jeronimo Martins. Główne hasło reklamowe “codziennie niskie ceny” ma pokazywać, że Biedronka jest sklepem do robienia codziennych zakupów.

Darmowa torba Biedronki info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
2
Kocham
0
Zmieszany
2
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo