Promocje

Bilet do teatru za 300 groszy [cała Polska]

logotyp zakupersi

Trwa świetna akcja kulturalna w 39 polskich miastach. W ramach akcji każdy będzie mógł zakupić bilet do teatru na promocyjny spektakl za jedyne 500 groszy.

Akcja 500 groszy związana jest z obchodami Dnia Teatru Publicznego. Obchodzony jest on 12 maja 2018 roku i jest kontynuacją akcji z 2017, 2016 i 2015 roku, w której można było kupić bilety do teatru za 250 groszy. Wówczas akcja cieszyła się bardzo dużą popularnością.

Tańsze bilety na spektakle będą sprzedawane w 100 teatrach z 39 polskich miast. Teatry biorące udział w akcji będą grały do 19 maja 2018 r spektakle za grosze. Sprzedaż biletów rozpocznie się 12 maja 2018 roku i będzie prowadzona w kasach teatrów biorących udział w obchodach Dnia Teatru Publicznego.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Akcja „Bilet do teatru za 300 groszy” finansowana jest z środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a koordynowana przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Każda osoba może zakupić tylko 2 bilety. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji biletów.

Lista teatrów i miast, w których będą grane spektakle za 300 groszy znajduje się na stronie internetowej organizatora.

Szczegóły akcji za 300 groszy info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje