Promocje

Bilety komunikacji miejskiej za 1 PLN

promocja portfela masterpass

Z pewnością wielu czytelników bloga podróżuje komunikacją miejską. W związku z tym pragniemy poinformować że w wielu miastach w całej Polsce działa sposób na zakup biletów na autobus i tramwaj w bardzo promocyjnej cenie.

W promocji zakupiony bilet kosztuje jedynie 1 PLN. Promocja trwa do 31 grudnia 2017, czyli do końca roku. Aby kupić bilety w tak dobrej cenie należy korzystać z aplikacji Mpay lub GoPay i wykonać płatność za bilet za pomocą MasterPass. W mPay promocja trwa do wyczerpania promocyjnej puli 100 000 PLN przeznaczonej na bilety.

W promocji biorą udział bilety jednorazowe oraz czasowe, ale o ważności nie dłuższej niż 90 minut. Oszczędność może być znacząca, gdyż bilety komunikacji miejskiej w niektórych miastach potrafią być bardzo drogie. Chociażby w samej Warszawie 90 minut przejazdu kosztuje aż 7 PLN.

Subskrybuj Newsletter

Dołącz do społeczności Zakupersów i bądź zawsze poinformowany o najnowszych okazjach, promocjach i próbkach do zgarnięcia.

Subskrybując, wyrażasz zgodę na wysyłanie Ci wiadomości e-mail. Masz jednak możliwość wycofania swojej zgody w dowolnym momencie.

Promocją objęte są wybrane bilety jednorazowe i czasowe (do 90 minut), które w standardowej cenie kosztują od 1,10 do 5 PLN.

Promocja obowiązuje dla następujących miast:

  • GoPay: Bolesławiec, Chrzanów, Ełk, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Jarocin, Kołobrzeg, Koszalin, Łomża, Łódź, Ostrołęka, Piotrków Trybunalski, Poznań, Skarżysko Kamienna, Suwałki, Świnoujście, Tychy, Trójmiasto.
  • mPay: Białystok, Częstochowa, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Kraków, Kraśnik, KZG GOP i MZKP, Lublin, Łódź, Ostrołęka, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Stargard, Warszawa, WKD, Włocławek, Zduńska Wola.

Warto zwrócić uwagę, że sama usługa Masterpass należy do Mastercard, to można mimo wszystko zarejestrować w niej także kartę Visa, ponieważ nie trzymamy w Masterpass fizycznie kart, lecz ich dane. Dzięki temu podczas zakupów w aplikacji (np. mPay czy GoPay), ale i innych sklepach internetowych, zamiast podawać za każdym razem wszystkich dane karty, logujemy się w usłudze MasterPass i podajemy unikalny pin do zatwierdzenia transakcji. Portfel MasterPass obejmuje 6 podmiotów: 4 banki i 2 instytucje płatnicze: mPay i uPaid (znany z apki Sprytny Bill).

Rejestracja portfela MaterPass jest dość prost. Należy tego dokonać na stronie Upaid, a następnie dodać wybraną kartę.

Aby skorzystać z promocji należy również ściągnąć na swój telefon aplikację mPay lub GoPay. Do transakcji należy również zainstalować aplikację uPaid Wallet, która potrafi bardzo ułatwić życie i przyspieszyć transakcję zakupu biletów. Podczas zakupu biletów, po przejściu do kroku wybierania formy płatności należy wybrać Płatność kartą MasterPass Portfel Elektroniczny i wybrać płatność przez aplikację uPaid Wallet. Po wybraniu w ten sposób formy płatności należy potwierdzić płatność w aplikacji uPaid Wallet.

Zasady promocji GoPay

Zasady promocji mPay info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Może ci się też spodobać

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w:Promocje