Za darmo

BohaterON – darmowa kartka do powstańca

bohateron - bezpłatna kartka do powstańca

DYSKUSJA

Pod koniec sierpnia ruszyła akcja BohaterON, w której każdy może wysłać za darmo kartę do powstańca.

Akcja BohaterON ma na celu podziękować wszystkim uczestnikom walk o stolicę Polski podczas Powstania Warszawskiego. Pula darmowych kartek to 1 milion bezpłatnych kartek.

Wysyłanie bezpłatnych kartek to także element edukacyjny by upamiętnić i uhonorować powstańców warszawskich. Hasłem przewodnim akcji jest slogan „BohaterON – włącz historię!”.

Jeśli i wy chcecie oddać hołd osobom, które brały czynny udzal w wydareniach przed 72 laty, wystarczy odebrać darmową pocztówkę w wybranych placówkach Poczty Polskiej, Lotto, pociągach Express InterCity Premium, wybranych samochodach Uber, Muzeum Powstania Warszawskiego oraz u wolontariuszy podczas koncertów Lata z Radiem. Bezpłatne kartki BohaterON dostępne są również do końca sierpnia w czarnym namiocie Rakoobrony na plaży w Gdyni. Kampania BohaterON trwa do 2 października 2016 r.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie możecie odebrać pocztówki w wybranych miejscach. Symboliczną pocztówkę można wysłać także wysłać przez internet za pośrednictwem platformy Envelo. Wówczas zostanie ona wydrukowana i zostanie przesłana w formie papierowej do adresata.

Co ciekawe, wszystkie kartki po zakończeniu akcji BohaterON zostaną zdeponowane w Muzeum Powstania Warszawskiego.

Uwaga: kartka jest gratis. Znaczek należy jednak zakupić na własny koszt.

Lista punktów odbioru kartek oraz wysyłka kartek elektronicznych:

BohaterON - Bezpłatna kartka do powstańca info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Za darmo