Cash back

Buduj z prawdziwej cegły – kup zestaw Brick Trick i odbierz zwrot od Trefl

promocje na zabawki trefl - cash back

DYSKUSJA

Trefl rozpoczął promocję cash back, w której można otrzymać częściowy zwrot za zakup zestawu klocków Brick Trick.

Brick Trick to seria klocków z prawdziwej cegły. Dzięki tym klockom, każde dziecko może zostać konstruktorem i zbudować zamek, dom lub inną budowlę. Proces produkcji cegiełek do zestawów Brick Trick wygląda identycznie jak cegieł stosowanych do wznoszenia domów. Dzięki temu poczujesz się jak na prawdziwym placu budowy.

Co ciekawe zestawy Brick Trick mogą być używane wiele razy. Wystarczy zanurzyć konstrukcję w wodzie i odczekać kilkanaście minut. Cegiełki odłączą się od siebie samoistnie, dzięki czemu można je rozdzielić, oczyść z resztek kleju i zbudować nową konstrukcję.

trefl promocja cash back brick trick big ben

W ramach promocji cash back Trefl można zakupić zabawki Trefl serii Brick Trick Travel w następujących wariantach:

  • Brick Trick Podróże – Zamek w Malborku
  • Brick Trick Travel – Big Ben

Promocja trwa do 24 grudnia 2023 r. lub wyczerpania puli dostępnych zwrotów. Pula zwrotów wynosi 565 sztuk.

Zakupu należy dokonać w sieci sklepów Biedronka. Cena takiego zestawu to 99 PLN. Wartość zwrotu to 50 PLN. Łatwo więc policzyć, że zestaw Trefl można zakupić z 50% dyskontem (po uwzględnieniu wartości zwrotu).

Aby wziąć udział w promocji cash back Trefl, należy zakupić w sklepie Biedronka 1 z 2 promocyjnych zestawów klocków Trefl Brick Trick Travel, zachować paragon i zarejestrować zakup na dedykowanej stronie internetowej. W formularzu należy podać swoje dane, adres e-mail, telefon oraz dane adresowe. Należy także podać numer konta, na który zostanie zwrócone 50 PLN.

O firmie Trefl

Firma Trefl to polski producent i dystrybutor gier planszowych, puzzli oraz zabawek edukacyjnych. Założona została w 1985 roku w Siedlcach przez Andrzeja i Danutę Treflerów. Od tamtej pory firma zdobyła uznanie zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, oferując wysokiej jakości produkty, które cieszą się popularnością wśród dzieci i dorosłych. Trefl słynie z różnorodności oferty, obejmującej zarówno klasyczne gry planszowe, jak i innowacyjne produkty, które zachęcają do wspólnej zabawy oraz rozwijają umiejętności logicznego myślenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu w rozwijanie kreatywności i intelektu, Trefl zyskał renomę jako wiarygodny i innowacyjny producent zabawek i gier rozrywkowych.

Promocja cash back Trefl info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
1
Lubię to
1
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. […] 50 PLN. To kolejna promocja z zabawkami – wcześniej informowaliśmy o promocji cash back Trefl oraz […]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Cash back