Promocje

Ciekawostki #10 – degustator czekolady – praca marzeń?

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

Kojarzycie takie marki jak Oreo, Cadbury czy Prince Polo? Telewizja CNBC poinformowała, że właściciel tych marek, firma Mondelez International poszukuje osoby do pracy marzeń.

Osoba, która jest poszukiwana odpowiedzialna ma być za testowanie czekolady. Ktoś chętny?

Obowiązki w pracy na pewno będą niecodzinne. Pracownik będzie zoboawiązany do degustatacji czekolady i napojów kakaowych. Na pewno będzie musiała wykazać się wyjątkową pasją do czekolady i wyjątkowymi zdolnościami w rozpoznawaniu smaków. Kubki smakowe takiej osoby, na pewno będa musiały być wystawione na ponadprzeciętną próbę.

Jak podaje Mondelez International, firma liczy na „obiektywną i szczerą ocenę” swoich produktów. Praca będzie trwać codziennie przez 7,5 godziny, a miejscem pracy będzie abryka w Reading w Wielkiej Brytanii.

Mondelez International nie podał w ogłoszeniu o pracę jakie jest wynagrodzenie. Ale czym jest ono, w stosunku do pasji jaką ma się kierować osoba zatrudniona jako tester czekolady. Pasji takiej nie da się wycenić.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Gdzie jest zamieszczone te ogłoszenie? Proszę o linka

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje