Promocje

Ciekawostki #14 – Tester czekolady poszukiwany

logotyp zakupersi

DYSKUSJA

O różnych niestandardowych akcjach pisaliśmy Wam wielokrotnie. Niedawno Dr Oetker poszukiwał testerów sensorycznych, a teraz Mondelez International chce zatrudnić testerów czekolady.

Mając na uwadze, że niektórzy za czekoladę daliby się pokroić i oddaliby wszystko to chętnych do testowania słodyczy na pewno nie zabraknie.

Jeśli nie znacie Mondelez International to z pewnością jedliście kiedykolwiek słodycze takich marek jak Cadbury, Milka, Oreo. Osoby, który zostaną degustatorami czekolady będą brały aktywny udział przy wprowadzaniu nowych słodyczy na rynek, a ich opinia odnośnie najważniejszego składnika, czyli czekolady, będzie w całym procesie kluczowa.

W ogłoszeniu rekrutacyjnym przeczytać można, że poszukuje się przede wszystkim osoby, które cechuje:

  • Pasja do słodyczy
  • Wyjątkowa wrażliwość kubków smakowych
  • Uczciwość i obiektywność, jeśli chodzi o wyrażanie opinii
  • Chęć wypróbowania nowych i innowacyjnych produktów
  • Znajomość języka angielskiego

Jakie natomiast są warunki pracy testera czekolady? Przyszły tester słodyczy będzie pracować od wtorku do czwartku od 9.30 do 12.00 lub od poniedziałku do czwartku od 15.00 do 17.00 w siedzibie firmy, czyli w Reading w Wielkiej Brytanii. Zarobki są dość zadowalające, gdyż godzinna stawka wynosi ok. 9 funtów.

Jeśli zatem jesteście zainteresowani i spełniacie podstawowe warunki zostania testerem czekolady to zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Szczegóły znajdziecie poniżej.

Zostań testerem czekolady info

Skorzystałeś z promocji? Polub nasz profil na lub skomentuj!

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. Prawdopodobnie podobne czekolady cadbury w Australii są zarażone hitem czy to prawda jest są takie pogłoski w Australii .?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje