Promocje

Ciekawostki #15 – WhoopHer za darmo dla Arabek w Burger Kingu

darmowe hamburgery w Burger king

DYSKUSJA

Kobiety w krajach arabskich mogą liczyć na specjalne traktowanie. Oddzielne przedziały w metrze, autobusach, oddzielne kolejki… a nawet jak pokazuje praktyka – darmowe burgery.

darmowy whooper dla kobiet w arabii saudyjskiej

Taką promocję mogły doświadczyć niedawno kobiety w Arabii Saudyjskiej. Organizatorem akcji był Burger King, który postanowił dołączyć do marek motoryzacyjnych (m.in. Audio i Shell) i wykorzystać fakt, że od niedawna kobiety w Arabii Saudyjskiej mogą prowadzić samochody. I to właśnie paniom kierującym samochód Burger King rozdawał darmowe Whoopery.

Darmowego burgera otrzymywała każda kobieta, która podjechała do Drive Thru jako kierowca. Co ciekawe burger był zapakowany w specjalny okolicznościowy papier z dużym napisem WhoopHer.

O Burger King

Burger King to sieć barów szybkiej obsługi typu fast food specjalizująca się głównie w burgerach, frytkach, zimnych napojach. Najbardziej znanym produktem jest burger Whopper, który jest już jednym z symboli popkultury. Pierwszy bar Burger King został otwarty w 1954 r. w Miami, na Florydzie. W Polsce znajduje się blisko 50 barów Burger King, które zlokalizowane są w 20 największych miastach.

info

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Sledź naszą Grupę na Facebooku , profil na Instagramie lub skomentuj. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jaka jest Twoja reakcja?

Super
0
Lubię to
0
Kocham
0
Zmieszany
0
Wrr
0
Piotr Kowalski
Jest poszukiwaczem prawdy. Spaceruje tam i z powrotem i poszukuje prawdziwej prawdy. Zadaję pytania. Robi to co lubi i jest wolnym człowiekiem.

1 Komentarz

  1. witam jestem arabkom pisze po polsku z tłumacza więc mieszkam w polsce 5 lat

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może ci się też spodobać

Więcej w:Promocje